Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921‬ nebo 732 607 221

Novinky

Pergola od 20 385 korun

greenline01Letošní zahrádkářská sezona je sice už u konce, ale jistě již přemýšlíte, jak začít tu příští. Líbilo by se Vám mít na zahradě zbrusu novou hliníkovou pergolu? Obáváte se však vysokých finančních nákladů?

Nejlevnější hliníková pergola s mimořádnou 15% slevou

profiline04Chtěli byste si na se začínajícím podzimem pořídit na voji zahradu nějaký přístřešek, kde byste mohli posedět i za méně příznivého počasí? Nevíte, jaký typ zvolit a na jakou firmu se obrátit? Hledáte kvalitní a zároveň nejlevnější produkt na českém trhu?

Hliníková pergola ve formě stavebnice již od 20 385 korun

2Rádi byste si s nadcházející sezonou dopřáli na své zahradě nový a originální kousek? Chcete zastřešit svoji terasu, bazén nebo si postavit zahradní altán? Zároveň ale máte omezené finanční prostředky?

Hliníkové pergoly ECO s 15% slevou

highline03Trávíte hodně času na své zahradě? Chcete si po práci dopřát opravdový relax. Hledáte přístřešek, který by Vás i Vaši terasu ochránil před deštěm i sluncem a zároveň nechcete investovat spoustu peněz?

Jaro volá – hliníkové pergoly ECO držíme skladem, doba dodání je 10 dní

pergola-ecoRádi byste si s přicházejícím jarem udělali radost a postavili si na zahradě novou pergolu?

Zastřešené hliníkové posezení s cenou od 20385 korun

24082012299Přemýšlíte, jak si na své zahradě vytvořit příjemný prostor pro posezení. Chcete, abyste toto místo mohli využívat i za ne příliš příznivého počasí nebo abyste zde našli stín v horkém létě? Máte zároveň omezené finanční prostředky? Pro společnost Alcentrum s.r.o. to není žádný problém.

Pergoly s dlouhou životností za bezkonkurenčních 20 385 korun

Měli byste rádi na své zahradě příjemné místo pro odpočinek a relaxaci? Chcete zároveň zastřešit svoji terasu a ochránit ji tak před sluncem i deštěm?

Hliníková pergola, kterou si může dovolit každý

greenline02Společnost ALcentrum, s.r.o. má v nabídce nejlevnější hliníkovou pergolu na trhu. Je vhodná především pro klienty, kteří se spokojí s kvalitní pergolou za přijatelné ceny.

Hliníkové přístřešky s velmi nízkou pořizovací cenou

highline01Máte dům se zahradou a přemýšlíte, jak zastřešit Vaši terasu, parkovací stání nebo třeba bazén? Hledáte jednoduché elegantní řešení, které Vás nebude stát spoustu peněz?

Krásné slunečné dny vychutnávejte na zahradě pod hliníkovou pergolou

profiline01Rádi byste s nadcházejícím teplým počasím trochu oživili Vaši zahradu? Chybí Vám místo, kde byste mohli relaxovat, odpočívat nebo jen posedět s rodinou a přáteli? Máme pro Vás elegantní řešení -hliníkovou pergolu od společnosti Alcentrum s.r.o..

Hliníková pergola za neodolatelnou cenu

profiline02Chcete si pořídit pergolu a řešíte její pořizovací cenu? Nejprve je potřeba si uvědomit, jakou velikost by vaše pergola měla mít.