Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921 nebo 736 528 889

Novinky

Vsaďte na nízkou cenu a kvalitní provedení hliníkové pergoly ECO

greenline01Sníte po změně vaší zahrady nebo terasy, ale nechcete za změnu utrácet desetitisíce? Zútulněte si místo k odpočinku na zahradě díky zahradní pergole. Vytvořte si ze své terasy oázu klidu a pohody, a to díky zastřešení z hliníku

Hliníková pergola, skvělý vánoční dárek k vašemu domu i na chatu.

0Přemýšlíte, čím překvapit vaši rodinu na vánoce? Máme pro vás skvělý tip. Pořiďte si ke svému domu nebo na chatu, či chalupu hliníkovou pergolu. Její možnosti jsou téměř bezmezné.

Komfort vám poskytne i naše nejlevnější pergola

highline01Rádi se obklopujete jednoduchými věcmi? Upřednostňujete spíše universálnost? Pokud hledáte i takovou pergolu, aby se odrážela ve vašich potřebách, tak hledat již nemusíte. Společnost ALcentrum, s.r.o. má v nabídce jednoduchou konstrukci hliníkové pergoly ECO, která je navíc k dostání za velmi přijatelnou cenu.

Prodlužte si léto na zahradě díky hliníkové pergole

06062012125Příjemné chvíle strávené na terase nám pomalu ale jistě budou končit. Večery jsou již chladnější, protože léto je na ústupu.

I levná hliníková pergola ECO udělá radost celé rodině

hlinikovepergoly1Chcete si ke svému domu pořídit nové zastřešení, ale neradi byste tomu věnovali roční plat? Spokojíte se s universálním designem a klasickou konstrukcí?

Proč si pořídit elegantní hliníkovou pergola ještě letos

hlinikova pergola terasa malaDoba covidová nás naučila více si vážit našeho zdraví a užívat si domova s rodinou. Proto mnoho našich klientů si na svou zahradu pořídilo hliníkovou pergolu.

Levná pergola ECO jako překvapení pod stromeček

profil 03Máme tu období, na které se celý rok každý z nás těší. Máte poslední možnost pořídit nějaký vhodný rodinný dárek pod stromeček, který bude vyhovovat každému členu rodiny. Pokud si potrpíte na jednoduchost a klasický vzhled, máme pro vás ideální dárek k letošním Vánocům.

Hliníková pergola za rozumnou cenu

highline03Rozčilují vás rozmary počasí, které omezují vaši relaxaci na zahradě? Stává se vám, že počasí zkazí celou zahradní oslavu narozeniny nebo party pro přátele? Pak pro vás máme ideální řešení.

I levná pergola udělá radost pod stromečkem

highline02Toužíte si pořídit ke svému domu hliníkovou pergolu, která může dělat radost celé rodině? Ale nechce se vám za to obětovat celý měsíční plat? V nabídce společnosti ALcentrum naleznete nejlevnější hliníkovou pergolu na trhu.

Levná neznamená nekvalitní, dopřejte si pergolu z hliníku za rozumné peníze

ecoHliníková pergola ECO od společnosti ALcentrum, s.r.o. je nejlevnější variantou ze tří produktových řad (ECO, PROFI a DELUXE). I přesto, že jde o levnou pergolu, rozhodně vás překvapí svou originalitou, universálností.

Poznejte výhody levné hliníkové pergoly ECO

zelená linka02Rádi se obklopujete klasickými, ale pěknými věcmi, které si můžete pořídit za super ceny? Stačí vám k životu univerzální design? Máme pro vás skvělý tip, a tím je hliníková pergola ECO od společnosti ALcentrum, sro, která je za velmi příznivou cenu.