Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921‬ nebo 732 607 221

Novinky

Zastřešené hliníkové posezení s cenou od 20385 korun

24082012299Přemýšlíte, jak si na své zahradě vytvořit příjemný prostor pro posezení. Chcete, abyste toto místo mohli využívat i za ne příliš příznivého počasí nebo abyste zde našli stín v horkém létě? Máte zároveň omezené finanční prostředky? Pro společnost Alcentrum s.r.o. to není žádný problém.

Hliníková pergola, kterou si může dovolit každý

greenline02Společnost ALcentrum, s.r.o. má v nabídce nejlevnější hliníkovou pergolu na trhu. Je vhodná především pro klienty, kteří se spokojí s kvalitní pergolou za přijatelné ceny.

Hliníkové přístřešky s velmi nízkou pořizovací cenou

highline01Máte dům se zahradou a přemýšlíte, jak zastřešit Vaši terasu, parkovací stání nebo třeba bazén? Hledáte jednoduché elegantní řešení, které Vás nebude stát spoustu peněz?

Krásné slunečné dny vychutnávejte na zahradě pod hliníkovou pergolou

profiline01Rádi byste s nadcházejícím teplým počasím trochu oživili Vaši zahradu? Chybí Vám místo, kde byste mohli relaxovat, odpočívat nebo jen posedět s rodinou a přáteli? Máme pro Vás elegantní řešení -hliníkovou pergolu od společnosti Alcentrum s.r.o..

Hliníková pergola za neodolatelnou cenu

profiline02Chcete si pořídit pergolu a řešíte její pořizovací cenu? Nejprve je potřeba si uvědomit, jakou velikost by vaše pergola měla mít.

Hliníková pergola ve formě stavebnice již od 20 385 korun

2Rádi byste si s nadcházející sezonou dopřáli na své zahradě nový a originální kousek? Chcete zastřešit svoji terasu, bazén nebo si postavit zahradní altán? Zároveň ale máte omezené finanční prostředky?

Pergola jako společný dárek od Ježíška

profiline03Chcete svou rodinu překvapit praktickým dárkem a udělat jim k tomu velkou radost? Pokud vlastní dům a mají okolo něho nevyužitý prostor, kde by si chtěli posedět s přáteli, rodinou tak je vhodnou volbou zahradní hlinková pergola.

Jaro volá – hliníkové pergoly ECO držíme skladem, doba dodání je 10 dní

pergola-ecoRádi byste si s přicházejícím jarem udělali radost a postavili si na zahradě novou pergolu?

Nejnižší cena hliníkové pergoly? 20 385 korun za český výrobek

06062012125Rádi byste si pořídili na své zahradě elegantní doplněk, který dodá šmrnc celé vaší zahradě? Postavíme vám jej již od 20 385 Kč.

Pergoly s dlouhou životností za bezkonkurenčních 20 385 korun

Měli byste rádi na své zahradě příjemné místo pro odpočinek a relaxaci? Chcete zároveň zastřešit svoji terasu a ochránit ji tak před sluncem i deštěm?

Hliníkové pergoly - je třeba je připravit na zimní měsíce?

highline02Nastává podzim a okolo domu je spousty práce. Stříhají se stromy, keře, upravují se záhonky, ať jsou připravené na jaro, a v neposlední řadě se musíme věnovat také pergole, kterou je potřeba připravit na zimní měsíce, aby nám další rok opět sloužila, jak má.