Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921‬ nebo 732 607 221

Novinky

Levná pergola ECO jako překvapení pod stromeček

profil 03Máme tu období, na které se celý rok každý z nás těší. Máte poslední možnost pořídit nějaký vhodný rodinný dárek pod stromeček, který bude vyhovovat každému členu rodiny. Pokud si potrpíte na jednoduchost a klasický vzhled, máme pro vás ideální dárek k letošním Vánocům.

I levná pergola udělá radost pod stromečkem

highline02Toužíte si pořídit ke svému domu hliníkovou pergolu, která může dělat radost celé rodině? Ale nechce se vám za to obětovat celý měsíční plat? V nabídce společnosti ALcentrum naleznete nejlevnější hliníkovou pergolu na trhu.

Pergola za nejnižší cenu

3Hledáte na své zahradě kousek stínu, kde se můžete ukrýt před přímým sluncem? Jste příznivcem klasických a jednoduchých linií? Rádi vám představíme naši nejlevnější pergolu ECO, která splňuje výše uvedené podmínky.

Poznejte výhody levné hliníkové pergoly ECO

zelená linka02Rádi se obklopujete klasickými, ale pěknými věcmi, které si můžete pořídit za super ceny? Stačí vám k životu univerzální design? Máme pro vás skvělý tip, a tím je hliníková pergola ECO od společnosti ALcentrum, sro, která je za velmi příznivou cenu.

Hliníkové pergoly české výroby za super ceny

greenline03Snem snad každého majitele domu se zahradou je vytvoření zastřešeného prostoru na terase, kde může trávit svůj čas za jakéhokoli počasí. Hliníkové pergoly různých typů od českého výrobce Alcentrum s.r.o. jsou toho zářným příkladem.

I levná pergola ECO má své výhody

profiline01Společnost ALcentrum, s.r.o. nabízí svým zákazníkům 3 typy hliníkových pergol, z nichž nejlevnější variantou je pergola ECO. Přesto, že se jedná o levnou pergolu, jistě vás překvapí svou kvalitou, originalitou a universálností.

Nejlevnější hliníková pergola ECO od Alcentrum s.r.o.

hlinikova pergola terasa malaToužíte si pořídit pergolu, ale bojujete se vysokou cenou? Zaručujeme vám, že vám dá křídlo i levou pergolu , která je kvalitně vyrobená z hliníkových profilů. Rádi vám nabídneme hliníkovou pergolu ECO od společnosti ALcentrum, sro.

Levná hliníková pergola do 3 dnů na vaši zahradě

profiline02Jste zastáncem spíše praktičnosti a univerzálnosti? Spokojíte se s klasickou pergolou za tu nejnižší cenu? Nemusíte mít žádné obavy, hliníková pergola ECO splňuje požadavky, jako jakákoli jiná pergola.

Hliníková pergola za hubičku

ecoJaro je tu! Sluníčko příjemně hřeje, kytičky voní a vy můžete konečně trávit svůj volný čas na zahrádce. Chtělo by to nějaké příjemné posezení, kde budete moci relaxovat s kávou kávy v ruce a být v příjemné blízkosti své zahrady.

Levná pergola z hliníku svépomocí

hlinikove pergoly1Prázdniny překročily svou polovinu a my většinu času trávíme na svých zahradách v pohodlí doma. Vše si zvelebujeme a užíváme si krásné letní dny. Čas od času se ale potřebujeme ukrýt před sluníčkem, tak se schováme do obyváku svého domu

Garážové stání z hliníku od 17 327 korun

hliníkové parkování

Auto využíváme téměř každý den, je to náš velký pomocník. Každý den dochází k amortizaci, nejen veškeré používání auta, ale i pobyt bez jakéhokoliv zastřešení auto ztrácí na hodnotě.