Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921‬ nebo 732 607 221

Novinky

Hliníková pergola za hubičku

ecoJaro je tu! Sluníčko příjemně hřeje, kytičky voní a vy můžete konečně trávit svůj volný čas na zahrádce. Chtělo by to nějaké příjemné posezení, kde budete moci relaxovat s kávou kávy v ruce a být v příjemné blízkosti své zahrady.

Garážové stání z hliníku od 17 327 korun

hliníkové parkování

Auto využíváme téměř každý den, je to náš velký pomocník. Každý den dochází k amortizaci, nejen veškeré používání auta, ale i pobyt bez jakéhokoliv zastřešení auto ztrácí na hodnotě.

Nejlevnější hliníková pergola s mimořádnou 15% slevou

profiline04Chtěli byste si na se začínajícím podzimem pořídit na voji zahradu nějaký přístřešek, kde byste mohli posedět i za méně příznivého počasí? Nevíte, jaký typ zvolit a na jakou firmu se obrátit? Hledáte kvalitní a zároveň nejlevnější produkt na českém trhu?

Ještě nižší cena hliníkových pergol

highline01Už léta toužíte po nové pergole, ale stále nemáte našetřeno dostatek peněz? Je pravdou, že dnešní ceny pergol se pohybují dost vysoko a v této koronavirové době se stále vše zdražuje.

Hliníkové pergoly ECO s 15% slevou

highline03Trávíte hodně času na své zahradě? Chcete si po práci dopřát opravdový relax. Hledáte přístřešek, který by Vás i Vaši terasu ochránil před deštěm i sluncem a zároveň nechcete investovat spoustu peněz?

ECO je naší nejlevnější hliníkovou pergolou

profiline03Jste zastáncem klasických a jednoduchých produktů za tu nejnižší cenu? Spokojíte se s univerzálním designem, ale za to kvalitně odvedeným? Právě vám rádi nabídneme hliníkové pergoly od společnosti ALcentrum, s.r.o., konkrétně variantu ECO, kterou nabízíme za nejlevnější cenu na trhu.

Zastřešené hliníkové posezení s cenou od 20385 korun

24082012299Přemýšlíte, jak si na své zahradě vytvořit příjemný prostor pro posezení. Chcete, abyste toto místo mohli využívat i za ne příliš příznivého počasí nebo abyste zde našli stín v horkém létě? Máte zároveň omezené finanční prostředky? Pro společnost Alcentrum s.r.o. to není žádný problém.

Hliníková pergola jako dárek pod stromeček s 30% slevou

hlinikovepergoly1Čekají nás opět nejkrásnější svátky roku. Je na čase vymýšlet, co nadělit svým blízkým pod stromeček. Překvapte svou rodinu novou hliníkovou pergolou, na kterou vám zaručíme slevu až 30%, jako vánoční dárek od nás.

Hliníková pergola, kterou si může dovolit každý

greenline02Společnost ALcentrum, s.r.o. má v nabídce nejlevnější hliníkovou pergolu na trhu. Je vhodná především pro klienty, kteří se spokojí s kvalitní pergolou za přijatelné ceny.

Pergola od 20 385 korun

greenline01Letošní zahrádkářská sezona je sice už u konce, ale jistě již přemýšlíte, jak začít tu příští. Líbilo by se Vám mít na zahradě zbrusu novou hliníkovou pergolu? Obáváte se však vysokých finančních nákladů?

Krásné slunečné dny vychutnávejte na zahradě pod hliníkovou pergolou

profiline01Rádi byste s nadcházejícím teplým počasím trochu oživili Vaši zahradu? Chybí Vám místo, kde byste mohli relaxovat, odpočívat nebo jen posedět s rodinou a přáteli? Máme pro Vás elegantní řešení -hliníkovou pergolu od společnosti Alcentrum s.r.o..