Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921‬ nebo 732 607 221

Novinky

I levná pergola ECO má své výhody

profiline01Společnost ALcentrum, s.r.o. nabízí svým zákazníkům 3 typy hliníkových pergol, z nichž nejlevnější variantou je pergola ECO. Přesto, že se jedná o levnou pergolu, jistě vás překvapí svou kvalitou, originalitou a universálností.

Levná hliníková pergola do 3 dnů na vaši zahradě

profiline02Jste zastáncem spíše praktičnosti a univerzálnosti? Spokojíte se s klasickou pergolou za tu nejnižší cenu? Nemusíte mít žádné obavy, hliníková pergola ECO splňuje požadavky, jako jakákoli jiná pergola.

Hliníková pergola za hubičku

ecoJaro je tu! Sluníčko příjemně hřeje, kytičky voní a vy můžete konečně trávit svůj volný čas na zahrádce. Chtělo by to nějaké příjemné posezení, kde budete moci relaxovat s kávou kávy v ruce a být v příjemné blízkosti své zahrady.

Levná pergola z hliníku svépomocí

hlinikove pergoly1Prázdniny překročily svou polovinu a my většinu času trávíme na svých zahradách v pohodlí doma. Vše si zvelebujeme a užíváme si krásné letní dny. Čas od času se ale potřebujeme ukrýt před sluníčkem, tak se schováme do obyváku svého domu

Garážové stání z hliníku od 17 327 korun

hliníkové parkování

Auto využíváme téměř každý den, je to náš velký pomocník. Každý den dochází k amortizaci, nejen veškeré používání auta, ale i pobyt bez jakéhokoliv zastřešení auto ztrácí na hodnotě.

Pergola za nejnižší cenu

3Hledáte na své zahradě kousek stínu, kde se můžete ukrýt před přímým sluncem? Jste příznivcem klasických a jednoduchých linií? Rádi vám představíme naši nejlevnější pergolu ECO, která splňuje výše uvedené podmínky.

Ještě nižší cena hliníkových pergol

highline01Už léta toužíte po nové pergole, ale stále nemáte našetřeno dostatek peněz? Je pravdou, že dnešní ceny pergol se pohybují dost vysoko a v této koronavirové době se stále vše zdražuje.

Hliníkové pergoly české výroby za super ceny

greenline03Snem snad každého majitele domu se zahradou je vytvoření zastřešeného prostoru na terase, kde může trávit svůj čas za jakéhokoli počasí. Hliníkové pergoly různých typů od českého výrobce Alcentrum s.r.o. jsou toho zářným příkladem.

ECO je naší nejlevnější hliníkovou pergolou

profiline03Jste zastáncem klasických a jednoduchých produktů za tu nejnižší cenu? Spokojíte se s univerzálním designem, ale za to kvalitně odvedeným? Právě vám rádi nabídneme hliníkové pergoly od společnosti ALcentrum, s.r.o., konkrétně variantu ECO, kterou nabízíme za nejlevnější cenu na trhu.

Nejlevnější hliníková pergola ECO od Alcentrum s.r.o.

hlinikova pergola terasa malaToužíte si pořídit pergolu, ale bojujete se vysokou cenou? Zaručujeme vám, že vám dá křídlo i levou pergolu , která je kvalitně vyrobená z hliníkových profilů. Rádi vám nabídneme hliníkovou pergolu ECO od společnosti ALcentrum, sro.

Hliníková pergola jako dárek pod stromeček s 30% slevou

hlinikovepergoly1Čekají nás opět nejkrásnější svátky roku. Je na čase vymýšlet, co nadělit svým blízkým pod stromeček. Překvapte svou rodinu novou hliníkovou pergolou, na kterou vám zaručíme slevu až 30%, jako vánoční dárek od nás.