Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921‬ nebo 732 607 221

Novinky

Levná hliníková pergola ECO od Alcentrum

greenline02Vytvořte si své místo, kde se budete cítit dobře a můžete se schovat před prudkými letními paprsky. Zastřešte si svou terasu hliníkovou pergolou za super cenu.

Zastřešení z hliníku za skvělou cenu

profiline01Toužíte už léta po nové pergole, pod kterou budete trávit příjemný čas se svou rodinou? Ale obáváte se, že na to nebudete mít našetřeno dostatek peněz?

Hliníková pergola ECO - zastřešený prostor si může dovolit každý

Je Váš sen mít zastřešený prostor, o který se nebudete muset pravidelně starat, ale nemáte dostatek finančních prostředků pro jeho pořízení?

Hliníková pergola na vaší zahradě

greenline01Chcete být v letních měsících chráněny před případným deštěm a zároveň mít prostor k vašemu domu navíc, ve kterém budete moci trávit svůj volný čas?

Hliníkové zastřešení pro každého - i jako vánoční dárek

Vánoce – nejkrásnější období z celého roku, se nám neúprosně blíží. Právě teď je ten správný čas uvažovat, jaký dárek pořídit pod stromeček pro celou rodinu.

Levná varianta pro hliníkové zastřešení

2Mít zahradní posezení, které je kryté, abyste ho mohli využívat za každého počasí, je snem snad každého, kdo má terasu.

Levná pergola? Ano, hliníková pergola ECO!

Patříte mezi nenáročné uživatele, kteří se spokojí s levnou variantou hliníkové pergoly, ale přesto kvalitně provedenou prací?

Veranda v provedení hliníkové pergoly ECO

3Chybí vám doma prostor, kdy byste si mohli například posedět s přáteli nebo na chalupě místo, které lze využít jako verandu?

Prostorné a zastřešené místo na zahradě

Chcete vylepšit zahradu a nechat si zastřešit její část? Prostorné a precizně zpracované zastřešení vyrábí firma Alcentrum.

Levné hliníkové konstrukce pro zahradní přístřešky

V dnešní době je velmi trendy pořídit si do zahrady také kvalitní terasu. Pro mnoho našich zákazníků řeší finanční stránku.

Certifikovaná hliníková pergola s nízkou cenou

Ještě stále není pozdě pořídit si hliníkové zastřešení pergoly, kterou využijete zejména při grilovacích párty s rodinou a přáteli.