Vsaďte na nízkou cenu a kvalitní provedení hliníkové pergoly ECO

Vsaďte na nízkou cenu a kvalitní provedení hliníkové pergoly ECO

Sníte po změně vaší zahrady nebo terasy, ale nechcete za změnu utrácet desetitisíce? Zútulněte si místo k odpočinku na zahradě díky zahradní pergole. Vytvořte si ze své terasy oázu klidu a pohody, a to díky zastřešení z hliníku


Zdají se Vám pořizovací ceny hliníkových pergol vysoké? Podívejte se na možnost levné hliníkové pergoly od společnosti Alcentrum.

Hliníková pergola od společnosti Alcentrum lze objednat za skvělou cenu na trhu, a to od 25 481,-. Víme, že ne každý zákazník lpí na luxusu, avšak si chce dopřát pohodlí a relaxaci. Právě proto jsme vyvinuli řadu hliníkových pergol ECO, kterou si může dovolit opravdu každý.

Hliníková pergola z řady ECO

Hlavní předností produktové řady hliníkových pergol ECO je bezpochyby její nízká cena. Jakmile si objednáte pergolu z hliníku řady ECO, pak jí od nás můžete obdržet již do 3 pracovních dnů. Standardní rozměry hliníkové pergoly ECO máme skladem, takže záleží jen na vás, jaký rozměr vyberete.

Jaké rozměry hliníkové pergoly ECO jsou v nabídce?

V této řadě si můžete zvolit hliníkovou pergolu z 30 standardních rozměrů.Hliníkovou pergolu vám dodáme ve formě jednoduché stavebnice, takže její montáž hravě zvládnou 2 osoby. 
Budete-li mít jiné požadavky na rozměr, pak vám můžeme nabídnout hliníkovou pergolu s rozměry na vaše přání. Pak ale počítejte s navýšením ceny.

Jak se montuje hliníková pergola ECO?

Hliníková pergola ECO je vyrobena ve formě stavebnice, tudíž si jí zvládnete pomocí videonávodu postavit sami s asistencí jednoho člena z řad vaší rodiny či kamarádů. Montáž levné hliníkové pergoly je jednoduchá, nemusíte mít obavy. Ušetříte další peníze, které byste museli vynaložit do montáže našimi profesionály.
Na našich stránkách můžete shlédnout montáž hliníkové pergoly ještě před samotnou koupí.

Jaké další výhody nabízí levné hliníkové pergoly ECO?

Kromě nejnižší ceny na trhu můžete od hliníkové pergoly očekávat vlastnosti, které vás ohromí.

  • DLouhá životnost a stálost
  • Snadná montáž
  • Velmi rychlé dodání od dodavatele
  • Ochrana povrchu choulostivé terasy
  • Nevyžaduje údržbu a speciální péči
  • Odolnost proti povětrnostním podmínkám

Udělejte si radost a zrealizujte váš sen v podobě hliníkové pergoly.

Pořiďte si nejlevnější hliníkovou pergolu na trhu

Jestliže vám rozměry i barevný odstín naší hliníkové pergoly vyhovují, můžete si ji objednat na našem eshopu, nebo nás kontaktujte, rádi zodpovíme vaše otázky a poradíme s výběrem té správné pergoly.

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy