Levná hliníková pergola ECO

RealizaceMontážCeník

BEZÚDRŽBOVÉ ŘEŠENÍ ZASTŘEŠENÍ VAŠÍ TERASY NEBO PARKOVACÍHO STÁNÍ

Hledáte pro svou terasu zastřešení, které bude dobře vypadat, ale nebudete muset neustále natírat a ošetřovat proti povětrnostním vlivům? Potřebujete levný přístřešek pro auto, o který se nemusíte starat? 

Pak právě pro vás je ideálním řešením hliníková pergola ECO

Hliníkový přístřešek ECO se montuje ke stěně domu a tak jej můžete využít nejen jako hliníkovou pergolu na terase, ale také jako přístřešek pro auto či vchodové dveře.

 

ZASTŘEŠENÍ TERASY

Zastřešení terasy v podobě hliníkové pergoly vytváří dokonalý prostor pro relaxaci po únavném dni v práci, posezení s rodinou a přáteli, nebo i pro sport. Můžete si užívat na terase bez ohledu na počasí.

PŘÍSTŘEŠEK PRO AUTO

Nemůžete si z nějakého důvodu dovolit garáž a přesto byste potřebovali ochránit své auto před vlivy počasí? Nechce se vám už v zimě odhrnovat z auta hromady sněhu? Pak právě vám je určeno hliníkové garážové stání ECO.

PŘEDNOSTI HLINÍKOVÉ PERGOLY/PŘÍSTŘEŠKU PRO AUTO ECO

 • Hliníková pergola údržba údržby

  Na rozdíl od dřevěné pergoly nepotřebuje hliníková pergola natírat , a ani žádnou jinou údržbu.

 • Dlouhá životnost hliníkové pergoly

  Přístřešek z hliníku nepodléhá povětrnostním vlivům jako dřevěná pergola, a proto má ve srovnání s dřevěnými pergolami mnohem delší životnost.

 • Moderní a elegantní vzhled pergoly/přístřešku

  Hliníkové pergoly se hodí svým vzhledem jak k modernímu funkcionalistickému domu, tak ke klasickému rodinnému domu se sedlovou střechou.

 • Ochrana teras

  Díky pergole z hliníku bude vaše terasa v suchu, což oceníte zejména pokud se vám líbí terasa ze dřeva nebo jiného choulostivého materiálu.

 • Barevné provedení pergoly

  Hliníkové pergoly ECO dodáváme v bílé barvě RAL 9016 a odstínu antracit hladký RAL7016. Pokud byste chtěli barvu jinou, můžeme vám přidat hliníkové pergoly řad PROFI a DELUXE . Hliníkové pergoly a přístřešky na míru dodáváme v libovolném odstínu dle přání zákazníka.

 
 • Nejlevnější hliníkové pergoly na trhu

  Hliníkovou pergolu ECO nabízíme již od 25 481 Kč. Levnější hliníková pergola v současnosti na českém trhu není.

 • Dodání hliníkové pergoly do 3 týdnů

  Všech 30 rozměrů hliníkové pergoly ECO máme skladem, a proto jsme schopni ji dodat během krátké doby.

 • Jednoduchá montáž pergoly

  Montáž pergoly ECO není složitá, hravě ji zvládnou 2 osoby. Montáží vlastními silami můžete ušetřit. Pokud si na samoinstalaci netroufáte, rádi pro vás pergolu namontujeme.

 • Hliníková pergola nebo přístřešek pro auto

  Hliníkové pergoly ECO se montují k stěně domu. Můžete je použít nejen coby zastřešení terasy, ale také jako zastřešení parkovacího stání pro auto

 • Střešní krytina pergoly

  Hliníkové pergoly ECO nabízíme s možností volby barvy střešní krytiny - na výběr máte mléčný nebo čirý polykarbonát solární regulace.

Ukázky realizací hliníkových pergol ECO

Chcete si udělat představu o tom, jak může vypadat realizace pergoly ECO nebo se inspirovat pro váš nový přístřešek nad terasu či parkovací stání? Prohlédněte si některé z instalací hliníkových pergol ECO.

Aktuality na ALCENTRUM

POŠLETE NÁM POPTÁVKU!

Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy
Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy