Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921 nebo 736 528 889

 

Levná hliníková pergola ECO

 

Bezúdržbové řešení zastřešení vaší terasy nebo parkovacího stání

Hledáte pro svou terasu zastřešení, které bude dobře vypadat, ale nebudete muset neustále natírat a ošetřovat proti povětrnostním vlivům? Potřebujete levný přístřešek pro auto, o který se nemusíte starat? Pak právě pro vás je ideálním řešením hliníková pergola ECO ! Hliníkový přístřešek ECO se montuje ke stěně domu a tak jej můžete využít nejen jako hliníkovou pergolu na terase, ale také jako přístřešek pro auto či vchodové dveře.

Zastřešení terasy

Zastřešení terasy v podobě hliníkové pergoly vytváří dokonalý prostor pro relaxaci po únavném dni v práci, posezení s rodinou a přáteli, nebo i pro
sport. Můžete si užívat na terase bez ohledu na počasí.

Přístřešek pro auto

Nemůžete si z nějakého důvodu dovolit garáž a přesto byste potřebovali ochránit své auto před vlivy počasí? Nechce se vám už v zimě odhrnovat z auta hromady sněhu? Pak právě vám je určeno hliníkové garážové stání ECO.

 

Přednosti hliníkové pergoly/přístřešku pro auto ECO

 • Hliníková pergola údržba údržby

  Na rozdíl od dřevěné pergoly nepotřebuje hliníková pergola natírat , a ani žádnou jinou údržbu.

 • Dlouhá životnost hliníkové pergoly

  Přístřešek z hliníku nepodléhá povětrnostním vlivům jako dřevěná pergola, a proto má ve srovnání s dřevěnými pergolami mnohem delší životnost.

 • Moderní a elegantní vzhled pergoly/přístřešku

  Hliníkové pergoly se hodí svým vzhledem jak k modernímu funkcionalistickému domu, tak ke klasickému rodinnému domu se sedlovou střechou.

 • Ochrana teras

  Díky pergole z hliníku bude vaše terasa v suchu, což oceníte zejména pokud se vám líbí terasa ze dřeva nebo jiného choulostivého materiálu.

 • Barevné provedení pergoly

  Hliníkové pergoly ECO dodáváme v bílé barvě RAL 9016 a odstínu antracit hladký . Pokud byste chtěli barvu jinou, můžeme vám přidat hliníkové pergoly řad PROFILINE a HIGHLINE . Hliníkové pergoly a přístřešky na míru dodáváme v libovolném odstínu dle přání zákazníka.

 • Nejlevnější hliníkové pergoly na trhu

  Hliníkovou pergolu ECO nabízíme již od 25 481 Kč Levnější hliníková pergola v současnosti na českém trhu není.

 • Dodání hliníkové pergoly do 3 dnů

  Všech 30 rozměrů hliníkové pergoly ECO máme skladem , a proto jsme schopni ji dodat během krátké doby.

 • Jednoduchá montáž pergoly

  K této produktové řadě neposkytujeme montáž. Montáž pergoly ECO však není složitá, a tak ji hravě zvládnou 2 osoby . Tím, že si pergolu namontujete sami ušetříte další peníze.

 • Hliníková pergola nebo přístřešek pro auto

  Hliníkové pergoly ECO se montují k stěně domu, je Tak JE můžete použít nejen COBY zastřešení terasy , pivo TaKé Jako zastřešení parkovacího stání pro auto . Vše záleží jen na vás.

 • Střešní krytina pergoly

  Hliníkové pergoly ECO nabízíme s možností volby barvy střešní krytiny - na výběr máte mléčný nebo čirý polykarbonát solární regulace.