Hliníková pergola za rozumnou cenu

Hliníková pergola za rozumnou cenu

Rozčilují vás rozmary počasí, které omezují vaši relaxaci na zahradě? Stává se vám, že počasí zkazí celou zahradní oslavu narozeniny nebo party pro přátele? Pak pro vás máme ideální řešení.

Hliníková pergola ECO je moderní přístřešek, který vás jistě zbaví rozmarů počasí. Vy získáte ochranu před deštěm, sluncem, ale i sněhem. Své zahradě a domu dodáte navíc nezaměnitelní a nadčasový vzhled.

Technické parametry hliníkové pergoly ECO

Hliníková pergola ECO patří, ve své kategorii, k nejlevnějším na českém trhnu. Neznamená to však, že není kvalitní. Naopak naše hliníkové slitiny a ostatní použité materiály jsou velmi kvalitní a odolné. Podívejte se na technické parametry naší hliníkové pergoly ECO.

 

    • Konstrukce

Konstrukci tvoří profily z pevné hliníkové slitiny, která je ošetřena povrchovou úpravou v podobě práškové vypalované barvy KOMXIT. V tomto případě se jedná o bílou barvu.

    • Spojovací materiál

Kvalita je naše záruka, proto při výrobě hliníkové pergoly ECO používáme spojovací materiál z kvalitního nerezu, který odolává rozmarům počasí.

    • Střešní krytina

Naše hliníkové pergoly mají střechu z komůrkového polykarbonátu s UV ochranou a tloušťkou 16mm. Dodáváme ji v čirém, mléčném nebo barevném provedení. V případě zájmu zákazníka dodáváme také střešní krytinu ve formě skla.

    • Pergola jako stavebnice

Pro vyšší úsporu našich zákazníků dodáváme hliníkovou pergolu ECO jako stavebnici. Sloupy mají čtvercovou podstavu o rozměrech 110 x 110 mm a výšku 2,5 m. Všechny díly jsou předvrtané a ochráněné pryžovým těsněním. Dle našeho nákresu je nutné vyrobit betonové patky pro ukotvení sloupů.

    • Rozměry hliníkové pergoly ECO

Hliníkové pergoly ECO vyrábíme a dodáváme ve 30 standardních velikostech. V případě, že vám rozměry nevyhovují, doporučujeme objednat si pergolu z vyšších řad PROFI nebo DELUXE.

Užívejte si venkovní pobyt i za nepříznivého počasí

Kontaktujte nás, společně vytvoříme na vaší zahradě designový kousek, který si budete moci užívat i za nepříznivého počasí.

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy