Prodlužte si léto na zahradě díky hliníkové pergole

Prodlužte si léto na zahradě díky hliníkové pergole

Příjemné chvíle strávené na terase nám pomalu ale jistě budou končit. Večery jsou již chladnější, protože léto je na ústupu.

I přesto nás jistě čeká příjemné babí léto, které si můžete zpříjemnit díky nové hliníkové pergole od prověřeného českého výrobce.

Proč zvolit právě hliníkovou pergolu?

Na snadě je hned několik důvodu proč ano. Hliníková pergola přináší svým majitelům celou řadu výhod od příjemně strávených chvil s kávou, ničím nerušeného čtení knihy až po rodinná setkání nebo grilování s přáteli. Rozmary počasí vás již nevyženou z prostředí vaší zahrady. Naopak si ji budete moci užít i za deště či velmi ostrého slunce.

Hlavní výhody hliníkové pergoly

Dřevěné pergoly jsou pomalu ale jistě v oblíbenosti na ústupu. Více méně je nalezneme spíše ve starší zástavbě než u novostaveb. Hlavním důvodem ústupu jejich oblíbenosti je jejich poměrně častá a nákladná údržba. Majitelé, kteří si chtějí pergolu užívat a ne se o ni zbytečně moc starat pak volí právě hliníkovou pergolu. Svým zákazníkům zaručujeme prakticky bezúdržbový systém péče a opravdu dlouhou živostnost hliníkové pergoly.

Díky universálnímu vzhledu se hliníkové pergoly hodí k moderním rodinným domům i do starší zástavby. Skvělou vlastností je také možnost sladit hliníkovou pergolu s designem oken a dveří vašeho domu. Díky tomu zapadne do celého architektonického návrhu vašeho domova.

Nejlevnější hliníkové pergoly na trhu

V naší nabídce naleznete nejlevnější variantu hliníkových pergol na českém trhu. Pro naše zákazníky máme také připravenu celou řadu různých hliníkových přístřešků pro rozmanité využití.

Nabízíme cenově dostupné varianty hliníkových pergol z řady ECO. Nejlevnější hliníková pergola na trhu je k dostání od 25 481 Kč

Hliníkové pergoly ECO vyrábíme v bílé barvě RAL 9016 a odstínu antracit hladký. Značnou část finančních prostředků je možné ušetřit díky stavbě svépomocí. Hliníkovou pergolu vám doručíme ve formě stavebnice. Vy si ji poté jednoduše složíte dle našeho návodu a instrukcí.

Kvalitní hliníkové pergoly od českého výrobce

Máte-li zájem o podrobnější informace o nabízených hliníkových pergolách, neváhejte nás kontaktovat telefonicky (739 292 921 nebo 732 607 221), emailem Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo kontaktního formuláře .

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy