Hliníková pergola opravdu za hubičku

Hliníková pergola opravdu za hubičku

Hliníková pergola ECO je zahradní moderní přístřešek, díky kterému se zbavíte starostí s rozmary počasí. Získáte tak ochranu před sluncem, deštěm, ale i sněhem. Váš domov a zahrada tak získá nadčasový vzhled a nový rozměr bydlení.

Pergoly z řady ECO jsou uzpůsobeny tak, aby si zákazník mohl koupenou pergolu smontovat sám. Ušetříte za profesionální montáž  a ještě budete mít pergolu doma coby dup, protože tyto rozměry držíme skladem!

 

Hliníková pergola je dodávána jako stavebnice. Důležité je připravit pro stavbu hliníkové pergoly prostor, kde bude stát. Dle připravených nákresů od naší společnosti ALcentrum, s.r.o. si zákazník nachystá betonové patky pro ukotvení sloupů a pak už samotnému zhotovení zahradní pergoly nic nebrání.

 

Jaké jsou největší výhody zastřešení terasy z hliníku

Ve srovnání s pergolou z dřevěných trámů má naše hliníková pergola tyto přednosti:

 • Hliníkové pergoly nevyžadují údržbu.

  Hliníkové profily se na rozdíl od dřeva nemusí nijak udržovat - to znamená, že je nemusíte natírat, impregnovat ani o ně jakkoliv jinak pečovat. Konstrukce hliníkové pergoly je opatřena práškovou barvou Komaxit, která je zárukou kvality a dlouhé životnosti.

 • Nabízí libovolný rozměr

  Díky použitému materiálu a faktu, že zastřešení terasy vyrábíme na míru, může mít Vaše hliníková pergola opravdu jakýkoliv rozměr. Navíc jej můžeme nastříkat na libovolnou barvu, kterou si zvolíte, a tak můžete zastřešení terasy dokonale sladit se zbytkem domu - např. s okny a nebo fasádou.

 • Moderní i klasický design

  Vzhledem k tomu, že lze hliníkové zastřešení terasy vyrobit v libovolném odstínu, a že máte na výběr ze 3 standardních provedení hliníkových pergol nebo zvolit novou nejlevnější řadu hliníkových pergol ECO. Jsme si jisti, že si vyberou jak příznivci moderního designu, tak i vyznavači klasického bílého nebo antracitového stylu.

 • Zastřešení terasy za příznivé ceny

  ALcentrum nabízí hliníkové pergoly v několika provedeních - od nejlevnějšího provedení ECO, přes vyšší řadu PROFI, až po nejluxusnější řadu hliníkových pergol DELUXE.

Užívejte si venkovní pobyt na své zahradě i za nepříznivého počasí

Kontaktujte nás, společně vytvoříme na vaší zahradě designový kousek, který si budete moci užívat i za nepříznivého počasí. Nejlepší na tom bude, že neutratíte spoustu peněz ze svých úspor. Nejevnější pergolu můžete mít již od 25 481 Kč.

Pokud i vy toužíte po levnější variantě ECO, ozvěte se nám.

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy