I levná hliníková pergola ECO udělá radost celé rodině

I levná hliníková pergola ECO udělá radost celé rodině

Chcete si ke svému domu pořídit nové zastřešení, ale neradi byste tomu věnovali roční plat? Spokojíte se s universálním designem a klasickou konstrukcí?

Tak právě pro vás máme v nabídce super tip, a tím je hliníková pergola ECO, kterou můžete mít již od 25 481 Kč.

Alcentrum s.r.o.

Společnost ALcentrum, s.r.o. vyrábí kvalitní hliníkové přístřešky za přijatelné ceny. Pergoly vyrábíme z kvalitních hliníkových profilů, které jsou velmi odolné a vydrží vám po dlouhá léta, bez jakékoliv údržby.

Co dalšího můžete čekat od pergoly ECO? Velmi jednoduchý, klasický styl, odolnou konstrukci, kterou nabízíme v různých barvách a různých rozměrech. Naše pergola ECO se bude hodit k jakékoliv stavbě.

Společnost ALcentrum, s.r.o. se už od roku 2008 snaží vyhovět rozmanitým požadavkům našich zákazníků. Naše zkušenosti jsou bohaté a odráží se v každém našem výrobku. Mimo hliníkovou pergolu ECO pro vás rádi vyrobíme ještě variantu PROFI a DELUXE, lišící se rozměry, barvou, ale také cenou.

U hliníkové pergoly ECO nelze přiobjednat profesionální montáž od nás. Ale rádi vám ji dovezeme ve formě stavebnice a vy si ji sami na své zahradě jednoduše složíte. Pokud si budete přát profesionální montáž od nás, můžete si zvolit z nabízených pergol PROFI a DELUXE.

Zvolit si můžete z 15 různých rozměrů, které jsou k dostání v barvách antracit hladký a bílá. Tyto dvě oblíbené barvy se jistě budou hodit k plastovým oknům a dveřím. Střešní krytinu dodáváme o tloušťce 16 mm a vybrat si můžete z barevné, čiré nebo mléčné variantě.

Hliníková pergola ECO nepotřebuje žádnou speciální údržbu v podobě každoročních nátěrů apod. Je ošetřena vypalovanou barvou KOMAXIT, která je velmi odolná. Pokud si přejete ochránit vaši terasu novým zastřešením, tak pergola ECO bude jasná volba a jistě splní vaše očekávání. Nemusíte se již v letních měsících schovávat před letní přeháňkou do svého domu, protože hliníková pergola ochrání i vás.

Chcete hliníkovou pergolu s nízkou cenou?

Stačí pouze kontaktovat společnost ALcentrum, domluvit si termín a my k vám dojedeme, provedeme zaměření a prokonzultujeme veškeré detaily zcela zdarma. Vy si ji pak sami snadno sestavíte pomocí instruktážního DVD.

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy