Proč si pořídit elegantní hliníkovou pergolu ještě letos

Proč si pořídit elegantní hliníkovou pergolu ještě letos

Doba covidová nás naučila více si vážit našeho zdraví a užívat si domova s rodinou. Proto mnoho našich klientů si na svou zahradu pořídilo hliníkovou pergolu.

I vy si můžete ještě letos užít svou hliníkovou pergolu a užívat si zahradu a pobyt na ní v jakémkoli počasí.

Vzrůstající ceny materiálů kvůli covidové pandemii

V posledních několika měsících jsme snad všichni zaznamenali zvyšování cen v různých odvětvích a jinak tomu bohužel není ani v oboru hliníkových přístřešků. Ceny se mění téměř ze dne na den, a proto je výhodnější objednat si hliníkovou pergolu ještě nyní.

Navýšení hodnoty vašeho majetku

Přístavbou hliníkové pergoly nejen rozšíříte obytnou část vašeho domu, ale navíc navýšíte hodnotu vašeho domu. Zkrášlování a zútulňování vlastního bydlení je jedinou jistou investicí dnešní doby.

 

Hliníková pergola ještě letos

Stejně jako ceny se prodlužují také dodací doby. Hliníkovou pergolu dodáváme do 40 dní od jejího objednání. Hliníkový materiál je v poslední době nedostatkovým zbožím, a proto je výroba poněkud omezena. Jestliže si chcete objednat hliníkovou pergolu ještě letos, udělejte to, co nejrychleji. Díky tomu budete moci využívat nový prostor ještě letos.

Montáž hliníkové pergoly

Variantu hliníkových pergol ECO zvládnete hravě, dle našeho video návodu, svépomocí. U vyšších produktových řad PROFI a DELUXE je však nutná profesionální instalace našimi kvalifikovanými pracovníky. I variantu ECO vám naši kolegové mohou přijet namontovat. Záleží na vašem rozhodnutí.

Cena profesionální montáže je ovlivněna typem produktové řady hliníkové pergoly. K celkové částce je účtováno 15% DPH.

Technické parametry hliníkových pergol

Konstrukci hliníkových pergol tvoří speciální profily z hliníkových slitin, které jsou ošetřeny práškovou vypalovanou barvou KOMAXIT v mnoha barevných provedeních. Spojovací materiál je vyroben z kvalitního nerezového materiálu.

Střešní krytina je vyrobena z 16 mm komůrkového polykarbonátu s UV ochranou proti UVA a UVB záření. U produktové řady DELUXE je střešní krytina z bezpečnostního skla.

Hliníková pergola od českého výrobce ještě letos na vaší zahradě

Hliníkovou pergolu si můžete objednat ještě letos a díky tomu si můžete užívat pohodu na vaší zahradě i v případě mírných přeháněk. Kontaktujte nás, rádi za vámi přijedeme zaměřit konkrétní místo pro vaši novou hliníkovou pergolu.

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy