Šetříte každou korunu a chcete zastřešit terasu? Hliníková pergola od Alcentrum s.r.o.

Šetříte každou korunu a chcete zastřešit terasu? Hliníková pergola od Alcentrum s.r.o.

Rádi se obklopujete jednoduchými věcmi? Upřednostňujete spíše univerzálnost? Jestliže hledáte i takovou zahradní pergolu, aby se odrážela ve vašich potřebách, už nehledejte. ALcentrum, s.r.o. má v nabídce jednoduchou konstrukci hliníkové pergoly ECO, která je navíc k dostání za velmi přijatelnou cenu s montáží svépomocí.

Vyrábíme 3 varianty hliníkových pergol, z nichž ECO je nejoblíbenější a zároveň zcela nejlevnější.

I přes její nízkou pořizovací cenu, je provedena kvalitně a bude se hodit k jakékoliv stavbě. Nevyberete-li si, pak si můžete vybrat ještě z variant PROFI a DELUXE.

Alcentrum – naše služby

Jsme českou osvědčenou společností, kterou jsme založili jako rodinnou firmu již v roce 2008. Vybrat si můžete z různých hliníkových konstrukcí, které máme ve stálé nabídce. Jde o především tolik oblíbenou zimní zahradu, garážové stání, zahradní altány či přístřešek nad dveře.

Jako jedna z mála společností svým klientům věříme a nepožadujeme žádné zálohy předem. Zdarma poskytneme konzultaci i případné zaměření projektu, a to v případě, že si hliníkovou konstrikci od nás objednáte.

Některé hliníkové pergoly držíme skladem, takže jsme schopni vám ji dodat v extrémně krátkém čase, a to do 3 týdnů od objednání.

Hliníkovou pergolu ECO si snadno svépomocí namontujete na své zahradě. Bude vám k tomu stačit ještě jedna osoba a instruktážní DVD, které vám dodáme. U hliníkových pergol PROFI a DELUXE již profesionální montáž poskytujeme.

Kvalitní, levná a snadno smontovaná hliníková pergola

Na pořízení levné hliníkové pergoly vám postačí opravdu pár tisíc korun. Na zahradě tak vytvoříte elegantní mezičlánek mezi domem a zahradou, který budete moci užívat za každého počasí.

Hliníková pergola ECO vám zaručí:

  • dlouhověkost
  • bezúdržbovost
  • nehořlavost
  • stálost a odolnost
  • nízké pořizovací náklady
  • kvalitní prostor pro mnohostranné využití
  • snadnou montáž

Chcete objednat nejlevnější hliníkovou pergolu?

Objednejte si zahradní pergolu ECO a dodáte tak svému domovu a zahradě hezkou okrasu. Kontaktujte nás, poradíme a pomůžeme vám vybrat tu nejlepší hliníkovou pergolu přímo pro vás.

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy