Komfort vám poskytne i naše nejlevnější pergola

Komfort vám poskytne i naše nejlevnější pergola

Rádi se obklopujete jednoduchými věcmi? Upřednostňujete spíše universálnost? Pokud hledáte i takovou pergolu, aby se odrážela ve vašich potřebách, tak hledat již nemusíte. Společnost ALcentrum, s.r.o. má v nabídce jednoduchou konstrukci hliníkové pergoly ECO, která je navíc k dostání za velmi přijatelnou cenu.

Pořídit si ji můžete již od 25 481 Kč. Je vytvořena speciálně pro nenáročné klienty, kteří si nepotrpí na luxusní design, ale spokojí se s klasikou a s praktičností. Varianta ECO patří k velmi oblíbeným pergolám u naší klientely. V nabídce máme ale také variantu PROFI a DELUXE, lišící se rozměry, cenou i kvalitou.

Naše praxe v oblasti výroby hliníkových pergol sahá již do roku 2008, kdy jsme vznikli jako rodinná firma. Naše produkty jsou precizní a kvalitně odvedené. Uspokojí jistě širokou klientelu. V naší nabídce naleznete nejen hliníkové pergoly, ale také tolik oblíbené zimní zahrady, garážová stání, zahradní altány, přístřešky nad dveře nebo hliníkové ploty. Pro své zákazníky poskytujeme zaměření projektu a veškeré konzultace zcela zdarma.

Co ještě nevíte o pergole ECO?

Hliníkové pergoly jsou k dodání do 40 pracovních dní od objednání. Dodáme vám ji ve formě stavebnice a vy si ji sami postavíte na své zahradě. Nemusíte mít žádné obavy, podle instruktážního DVD je to velmi snadné. K variantě ECO neposkytujeme profesionální montáž, ale pokud si přejete pergolu postavit od našeho profesionálního týmu, můžete si objednat variantu PROFI nebo DELUXE. U společnosti ALcentrum neplatí naši zákazníci žádné zálohy předem, jako tomu může být u jiných společností.

Výhody hliníkové pergoly ECO

Hliníková pergola ECO je naší nejlevnější pergolou, a díky tomu je velmi oblíbená u našich klientů. Velkou výhodou je jistě žádná údržba. Nemusíte ji každoročně natírat, jako tomu je u dřevěných konstrukcí. Můžete ji využít jako pergolu nebo jako garážové stání pro váš automobil. Její konstrukce je universální bude se hodit k jakékoliv stavbě, ať už k modernímu domu, tak i ke staršímu baráčku se sedlovou střechou. Velkou předností u pergoly ECO je její dlouhá životnost, díky odolnosti vůči povětrnostním vlivům.

Přesvědčte se o kvalitě pergol ECO

Teď už si stačí jen zvolit rozměr a barevné provedení a hliníková pergola ECO může dělat radost na vaší zahradě. Kontaktujte společnost ALcentrum, kde vám všichni ochotně poradí.

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy