Levná neznamená nekvalitní, dopřejte si pergolu z hliníku za rozumné peníze

Levná neznamená nekvalitní, dopřejte si pergolu z hliníku za rozumné peníze

Hliníková pergola ECO od společnosti ALcentrum, s.r.o. je nejlevnější variantou ze tří produktových řad (ECO, PROFI a DELUXE). I přesto, že jde o levnou pergolu, rozhodně vás překvapí svou originalitou, universálností.

Hliníková pergola ECO je jednou z nejoblíbenějších na českém trhu. Rozhodujícím faktorem je právě její nízká cena a kvalitní provedení.

Jaké další hliníkové pergoly nabízíme?

Hliníkové pergoly z produktové řady PROFI mají vyvážený poměr kvality a ceny. Produktová řada DELUXE poskytuje hliníkové pergoly nejvyšší kvality. Jedná se o nejluxusnější pergolou, která má bezpečnostní sklo a speciálně zesílené profily.

 

Proč zvolit hliníkovou pergolu od společnosti Alcentrum, s.r.o.?

Společnost ALcentrum, s.r.o. funguje na českém trhu již od roku 2008. Zaměřuje se na hliníkové pergoly a další produkty z hliníku. Hliníkové pergoly jsou nejoblíbenější variantou přístřešku, který společnost nabízí. Patří k nim ale také zimní zahrady, garážová stání, zahradní altány, přístřešky nad dveře nebo hliníkové ploty.</p.

Kvalitní hliníková pergola ECO za příznivé ceny

Hliníkovou pergolu ECO dodáváme z našeho skladu během 3 dní od objednání ve formě stavebnice. Zákazníci si snadno zvládnou hliníkovou pergolu postavit svépomocí. Na výběr máme z 30 různých rozměrů v bílém provedení. Od našich klientů nevybíráme žádné zálohy a platba je prováděna při předání dodávky hliníkové pergoly na místě určení.

Výhody hliníkové pergoly ECO

    • Bezúdržová

Pergola ECO nepotřebuje žádnou pravidelnou údržbu jako její dřevěná předchůdkyně. Při jejím znečištění postačí omýt vodou se saponátem a je jako nová.

    • Ochrana terasy a jejího vybavení

Stejně jako ostatní pergoly i varianta ECO poskytuje vám a vaší rodině dokonalou ochranu před deštěm nebo kroupami. Stejně tak ochrání i vybavení vaší terasy.

    • Dlouhá životnost

Díky kvalitním hliníkovým profilům je hliníková pergola ECO odolná vůči povětrnostním vlivům a vydrží vám i několik generací.

Dopřejte si i vy hliníkovou pergolu

Dopřejte i své rodině hliníkovou pergolou za rozumné peníze. Kontaktujte nás a společně vytvoříme na vaší zahradě designový kousek a vy si můžete prodloužit léto pod svou hliníkovou pergolou.

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy