Levné hliníkové pergoly od firmy Alcentrum

Sehnat hliníkovou pergolu za příznivou cenu je v dnešní době téměř nemožné. Rádi byste si pořídili pergolu z hliníkových profilů, ale nemáte na ni dostatek finančních prostředků? Díky společnosti Alcentrum si můžete moci pořídit hliníkovou pergolu již od 11 907 korun.

Levná hliníková pergola

Pro naši společnost Alcentrum je zákazník na prvním místě. Stále se snažíme inovovat naše výrobky a díky zákazníkům jsme zjistili, že na trhu chybí levná hliníková pergola, kterou lze pořídit za nízkou cenu.

Obohatili jsme nabídku Alcentra o levnou hliníkovou pergolu řady ECOLINE. Levnou pergolu z hliníkových profilů můžete obdržet do 3 pracovních dnů, jelikož všechny standardní rozměry držíme skladem. A to není vše, pergoly z řady ECOLINE mají i další své výhody.

Výhody levné hliníkové pergoly ECOLINE

Hliníková pergola má spoustu svých výhod, které ocení nejen pracovně vytížení lidé.

  • Odolnost proti povětrnostním podmínkám
  • Bezúdržbovost
  • Rychlé dodání
  • Snadná montáž
  • Levné zastřešení terasy či parkovacího stání

Rozměry pergoly řady ECOLINE

30 standardních rozměrů Vám můžeme nabídnout u pergol z řady ECOLINE, rozměry jsou pevně dány a na přání je nelze upravit. V případě, že budete chtít hliníkovou pergolu s rozměry dle Vašeho přání, můžete si vybrat z hliníkových pergol na míru.

Montáž hliníkové pergoly ECOLINE

Na hliníkovou pergolu ECOLINE si nemůžete přiobjednat montáž. Levnou pergolu od nás obdržíte ve formě stavebnice, její montáž je opravdu nenáročná, tudíž si ji zvládnete namontovat sami s pomocí jedné další osoby. Podívejte se před samotnou montáží, jak montáž levné hliníkové pergoly probíhá.

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy