Hliníkovou pergolu ECOLINE si smontujete sami

Toužíte po pergole, ale myslíte si, že na její realizaci nemáte dostatek finančních prostředků? Rádi byste si pořídili pergolu, ale chcete jí sehnat za rozumné peníze? Společnost ALcentrum má pro Vás řešení v podobě hliníkové pergoly řady ECOLINE.

Alcentrum se zabývá výrobou, prodejem a montáží přístřešků z hliníkových profilů. V tomto článku se zaměříme na levnou hliníkovou pergolu ECOLINE, která nabízí velkou přednost a to svou nízkou cenu!

V případě, že pro Vás nehraje cena až tak zásadní roli a chcete si vybrat pergolu z hliníku dle vlastních představ, nabízíme Vám na našich webových stránkách společnosti Alcentrum další řady hliníkových přístřešku a to GREENLINE, PROFILINE a HIGHLINE. Z těchto řad si vyberou i ti nejnáročnější zákazníci.

ECOLINE - levná hliníková pergola

Obrovskou předností pergoly z hliníkových profilů řady ECOLINE je její nízká cena. Pořídit hliníkovou pergolu ECOLINE u nás můžete již od 11907 korun!

Všechny standardní rozměry, které nabízíme u levné hliníkové pergoly, máme skladem, tudíž Vám ji můžeme doručit do 3 dnů od Vaší uskutečněné objednávky.

Výhody levné pergoly z hliníku

Přístřešky z hliníkových profilů se vyznačují spoustou výhod:

  • Dlouhá životnost
  • Bezúdržbovost
  • Nízké pořizovací náklady
  • Snadná montáž
  • Moderní vzhled

Díky kvalitním hliníkovým profilům pergola odolává povětrnostním podmínkám, takže Vám zaručuje opravdu dlouhou životnost.

Barevné provedení levné hliníkové pergoly

Hliníkovou pergolu ECOLINE Vám nabízíme v barvě RAL 9016 a to v odstínu hladkého antracitu. Chtěli byste jinou barvu hliníkové pergoly? Pak Vám můžeme nabídnout pergolu z řady PROFILINE a HIGHLINE, kde si můžete zvolit dekor na přání.

Montáž hliníkové pergoly ECOLINE

Na tuto řadu společnost Alcentrum montáž neposkytuje, ale levnou pergolu z hliníkových profilů snadno smontují 2 osoby, díky tomu ušetříte další peníze. Obáváte se, že si pergolu ECOLINE nebudete moci sami smontovat? Podívejte se, jak samotná montáž pergoly ECOLINE probíhá, není na tom nic složitého!

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy