Přístřešek pro auto nemusí být drahý

Levné garážové stání už není pouhým snem, ale snadno uskutečnitelnou nabídkou. Parkovací stání z hliníkových profilů je moderní a ekonomické řešení problému s uschováním auta. Chcete-li před Vánoci ušetřit peníze, ale nutně potřebujete pořídit přístřešek na auto, nabídka hliníkových pergol ECOLINE je optimálním řešením situace.

Nejlevnější přístřešek pro auto

Z nabídky firmy ALcentrum s.r.o. si snadno vyberete to nejlepší řešení pro parkování auta. Vybrat si kryté garážové stání
od 11 907 Kč můžete v produktové řadě ECOLINE, která představuje kvalitní ekonomické provedení hliníkových pergol.

Montáž přístřešku pro auto

Nízká cena přístřešku pro auto je dána také tím, že montáž hliníkové konstrukce si každý zákazník provede sám. Hliníková pergola, která tvoří základ přístřešku pro auto, je dodávána formou stavebnice a je připravena pro okamžitou montáž na místě.

Provedení přístřešku

Základním barevným provedením hliníkové pergoly ECOLINE je sněhově bílá a antracit hladký. Nízká cena tohoto provedení odráží omezenou nabídku odstínů. V případě zájmu o širší nabídku odstínů, doporučujeme prohlédnout přístřešky pro auto na míru.

Rozměry garážového stání

Pro realizaci zastřešeného garážového stání si můžete vybrat ze standardních 30 rozměrů, které jsou skladem. Za cenu 19 845 Kč získáte přístřešek na auto o rozměru 200 x 250 cm. Než začne opravdu padat sníh, zamyslete se, jestli není žádoucí investovat tuto částku a užívat si potom odjezdů autem bez ometání a oprašování auta.

Rychlé dodání hliníkové pergoly

Jestliže se rozhodnete jednat rychle a zajistit si kryté garážové stání, ALcentrum s.r.o. na oplátku doručí vámi objednané zboží na dobírku do 3 dnů.

Dáváte-li přednost osobnímu odběru, lze zajistit připravení objednávky v provozovně na Veselí u Pradubic.

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy