Pořiďte si zastřešení terasy než napadne sníh

Dopřejte si pergolu na Vaši zahradu ještě dřív, než Vám terasu zasype sníh. Chcete mít terasu stále k dispozici a to i v zimním období, kdy padá sníh? Se zatřešením Vaší terasy Vám pomůžeme my. Navštivte naše stránky a vyberte si pergolu za příznivou cenu. Společnost Alcentrum nabízí novou řadu hliníkových pergol ECOLINE již od 11 907,-.

V dnešní době je zastřešení z hliníkových profilů ve velké oblibě. Hliníková pergola má totiž skvělé vlastnosti, které zajisté ocení každý. Objednejte si hliníkovou pergolu a užívejte si své terasy za každého počasí, v jakémkoliv období. Už se nebudete muset ohlížet na to, zda je na terase sníh nebo mokro.

Přednosti hliníkové pergoly

Obrovskou výhodou zastřešení hliníkovou pergolou ECOLINE je nízká cena. Ve standardních rozměrech máme pregoly skladem, takže můžete dodání pergoly očekávat do několika dní po objednání.

Další velkou výhodou hliníkové pergoly je bezúdržbovost. Nemusíte se o pergolu nijak starat, když je znečištěná, stačí jí umýt vodou. A ptáte se na pravidelné natírání či napouštění olejem? Oproti dřevěným přístřeškům tato povinnos opadá.

Samozřejmostí pergol z hliníku je dlouhá životnost. Máte tedy jistotu, že investice do hliníkové pergoly Vám vydřží.

Ochránit terasu před vlhkem a sněhem a ještě ke všemu mít elegantní a moderní mezičlánek domu a zahrady? Skvělé řešení.

Výhod a předností hliníkové pergoly je spousta. Více se jich dočtete na našich stránkách.

Využití hliníkové pergoly

Pergolu z hliníku nemusíte vždy využít jen jako zastřešení Vaší terasy, ale například i jako parkovací stání pro automobil.

Montáž hliníkové pergoly

Na montáži hliníkové pergoly řady ECOLINE není nic složitého. Pergolu postavíte sami za pomoci jedné další osoby. Tím, že Vám pergolu nebudeme montovat sami, ušetříte spoustu dalších peněz. Zajímá Vás, jak probíhá samotná montáž? Podívejte se na video, kde je zachycena podrobná montáž pergoly řady ECOLINE.

Společnost Alcentrum působí na trhu již několik let, proto se snaží vyjít všem zákazníkům vstříc. Nezaujala Vás produktová řada ECOLINE? Naše společnost Vám samozřejmě může nabídnout i další řady GREENLINE, PROFILINE a HIGHLINE.

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy