Nejlevnější hliníkové pergoly na trhu

Letní sezóna se sice blíží ke konci, to ale není důvod, proč byste měli svůj dům připravit o takovou chloubu jako je hliníková pergola. Bojíte se, že to stojí ale moc peněz? Máme pro Vás řešení v podobě nejlevnějších hliníkových pergol na trhu.

Proč právě hliníková pergola?

Hliníková pergola je skvělé řešení nejen pro Váš odpočinek. Ochrání Vás před slunečními paprsky, ale také před větrem a deštěm. Zkrátka ji určitě využijete po celý rok. Obrovskou výhodou hliníkové pergoly je její bezúdržbovost, toto zajisté ocení každý, především časově vytížení lidé.

Výhody hliníkových pergol

Výhod hliníkových pergol je hned několik:

  • Bezúdržbovost - při znečištění stačí osprchovat hadicí
  • Vysoká odolnost před povětrnostními podmínkami - odolává slunci, větru i mrazu
  • Opravdu dlouhá životnost - po celá desetiletí
  • Nízká pořizovací cena

Rozměry levných hliníkových pergol ECOLINE

Nejlevnější hliníkové pergoly řady ECOLINE nabízíme ve 30 standardizovaných rozměrech. V případě, že si nevyberete, vyrobíme pro Vás pergolu přímo na míru nebo hliníková garážová stání přímo na míru.

Dodání a montáž levné hliníkové pergoly

Jelikož se na našem skladu nachází všech 30 nabízených rozměrů pergol, jsme schopni Vám levnou hliníkovou pergolu řady ECOLINE dodat do 3 dnů.

A ptáte se na montáž? Pergola se skládá formou stavebnice, zajisté si ji zvládnete namontovat sami bez naší pomoci! Tím ušetříte své peníze.

Alcentrum dále nabízí:

Společnost ALcentrum nabízí nejen Levné hliníkové pergoly, ale také Přístřešky pro auta a montované hliníkové garáže, Hliníkové přístřešky nad dveře, Hliníkové zastřešení verandy, Hliníkové zimní zahrady, Hliníkové zahradní altány a Zastřešení bazénů.

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy