Levná pergola ECO jako překvapení pod stromeček

Levná pergola ECO jako překvapení pod stromeček

Máme tu období, na které se celý rok každý z nás těší. Máte poslední možnost pořídit nějaký vhodný rodinný dárek pod stromeček, který bude vyhovovat každému členu rodiny. Pokud si potrpíte na jednoduchost a klasický vzhled, máme pro vás ideální dárek k letošním Vánocům.

Není tím nic jiného, ​​než kvalitní zastřešení vaší terasy hliníkovou pergolou ECO od společnosti ALcentrum, sro . Vyrábíme hliníkové přístřešky již od roku 2008 a za tu dobu jsme nasbírali spoustu zkušeností, které předáváme dál.

Hliníkovou pergolou získáte ochranu pro svou terasu, kterou můžete mít klidně sestavenou z exotického dřeva. Hliníkovou pergolu nemusíte nijak ošetřovat nebo se o ni přehnaně starat, její konstrukce je trvale stará a vypalovaná barvou KOMAXIT , která je velmi odolná vůči oděru. Na výrobu hliníkových přístřešků jsou doplněny kvalitní hliníkové profily, které odolávají nepříznivým vlivům počasí.

 

Hliníkovou pergolu ECO vám dodáme ve formě stavebnice, kdy si ji sami smontujete na své zahradě. Neposkytujeme u ní profesionální montáže. Ale nemějte strach, zvládnete to jistě snadno s pomocí instruktážního DVD, které k pergole dodáme. Po našich klientech nepožadujeme žádné zálohy předem. Pokud si vyberete pergolu ECO od společnosti ALcentrum , tak dorazíme přímo k vám, projekt si zdarma zaměříme a veškeré konzultace jsou také v ceně.

Výhody hliníkové pergoly ECO

    • Klasický vzhled

Hliníková pergola ECO padne k jakémukoliv domu, především díky své univerzálnosti a jednoduché konstrukci.

    • Ochrana

Poskytne ochranu nejen vaší terasy, ale také všem věcem na ni uschovaný. Už nemusíte zalézat do domu, když se přižene přeháňka, můžete v poklidu sedět pod svou pergolou a kochat se pohledem do zahrady.

    • Různé rozměry a odstíny

Vybrat si můžete z různých rozměrů se šířkou od 300 do 700 cm. Nabízíme ji v klasických barvách, bílá a antracit, které jsou tolik oblíbené.

    • Možnosti využití

Hliníkový přístřešek ECO můžete využít jako pergolu nebo jako parkovací stání pro auto.

Pergola za přijatelnou cenu

Stačí si jen objednat pergolu ECO, která u vás může udělat 40 pracovních dnů od objednání. Pod stromeček můžete též věnovat dárkový poukaz a vybrat si pergolu společně s rodinou. Kontaktujte nás, rádi vám se vším poradíme.

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy