I levná pergola udělá radost pod stromečkem

I levná pergola udělá radost pod stromečkem

Toužíte si pořídit ke svému domu hliníkovou pergolu, která může dělat radost celé rodině? Ale nechce se vám za to obětovat celý měsíční plat? V nabídce společnosti ALcentrum naleznete nejlevnější hliníkovou pergolu na trhu.

Hliníková pergola ECO

Jedná se o variantu ECO, která je tolik oblíbená. Můžete ji mít za neuvěřitelných 25 481 Kč. Jde o kvalitní provedení, ale za rozumnou cenu. Hliníková pergola ECO se vyrábí z kvalitních hliníkových profilů, které jsou odolné vůči počasí. Varianta ECO je nejen oblíbená u našich klientů z hlediska ceny, ale také díky své kvalitě, universálnosti a jednoduché konstrukci, která se bude hodit k jakémukoliv domu.

Vybrat si můžete z 15 různých rozměrů, které máme neustále na skladě a vy si ji můžete užívat na své zahradě již za 40 dnů od objednávky. U varianty ECO neposkytujeme profesionální montáž, ale rádi vám ji připravíme ve formě stavebnice a vy si ji hravě smontujete přímo u vás na zahradě. A ušetříte tak finance za montáž od nás. Z odstínů si můžete zvolit bílou nebo antracitovou, tyto dvě oblíbené barvy se budou dokonale hodit k vašim plastovým oknům ve stejném odstínu.

Na střechu našich pergol používáme výhradně kvalitní polykarbonát o tloušťce 16 mm, který je navíc ošetřen UV ochranou, takže se v létě nemusíte bát ostrého sluníčka. Aby byla konstrukce ještě odolnější a nepodléhala korozi, je ošetřena vypalovanou barvou KOMAXIT a jako spojovací materiál je použita nerezavějící ocel.

Jaké vám může nabídnout další výhody?

Hliníková pergola ECO vám vydrží po generace, díky odolnosti materiálu vůči povětrnostním vlivům. Velkou výhodu vidí naši klienti v nízké pořizovací ceně. Pořízením pergoly nechráníte pouze sebe před výkyvy počasí, ale také svou terasu, kterou můžete mít klidně z nějakého exotického dřeva, ale déšť a kroupy si na ni netroufnou. Nemusíte mít strach z údržby hliníku, žádnou nepotřebuje. Maximálně jednou za čas můžete pergoly omýt vodou se saponátem, ale žádné ošetření v podobě nátěrů již být nemusí.

Rozhodli jste se správně pro hliníkovou pergolu ECO.

ALcentrum, s.r.o. vyrábí mimo hliníkové pergoly ECO ještě variantu PROFI a DELUXE. Pokud máte zájem dozvědět se více informací, neváhejte nás kontaktovat.

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy