Poznejte výhody levné hliníkové pergoly ECO

Poznejte výhody levné hliníkové pergoly ECO

Rádi se obklopujete klasickými, ale pěknými věcmi, které si můžete pořídit za super ceny? Stačí vám k životu univerzální design? Máme pro vás skvělý tip, a tím je hliníková pergola ECO od společnosti ALcentrum, sro, která je za velmi příznivou cenu.

Pergola je vyrobena z kvalitních materiálů a bude vám sloužit po dlouhá léta. Co můžete od pergoly ECO očekávat? Vytříbený, ale jednoduchý styl, klasická a odolná konstrukce, která padne k stavbě. Společnost ALcentrum nabízí i jiné varianty hliníkových pergol, a sice pergolu PROFI a DELUXE .

 

 

Alcentrum sro

Společnost vznikla 2008 a za dlouhou řadu let se vypracovala na prosperující firmu již v roce vysoce kvalitní hliníkové konstrukce . Vyrobíme pro vás nejen hliníkovou pergolu, ale také zimní zahradu, garážové stání, zahradní altán nebo přístřešek nad dveře. Svých zákazníků si velmi vážíme a nepožadujeme žádné nesmyslné zálohy předem , jako tomu může být u jiných společností. Konzultaci a zaměření projektu u nás máte také zcela zdarma. Některé varianty pergoly ECO držíme skladem, takže jsme vám schopni dodat 3 dny od objednání.

Hliníkovou pergolu ECO hravě postavíte sami na své zahradě, my vám ji pouze dovezeme ve formě stavebnice. Profesionální montáž provádíme pouze u varianty PROFI a DELUXE.

Hliníková pergola řady ECO

Toužíte-li po levné pergole, která vám bude dobře sloužit, tak je to právě varianta ECO s přijatelnou cenou od 25 481 Kč .

V nabídce máme až 15 různých odstínů v barvách bílé a antracit, takže si můžete vybrat tu variantu, která bude dokonale ladit s vašimi plastovými okny a dveřmi. Můžete si také vybrat střešní krytinu pergoly, kterou tvoří polykarbonát o tloušťce 16 mm ak dostání je v barevném, mléčném nebo čirém provedení.

Konstrukce hliníkové pergoly je spojena kvalitní nerezavějící ocelí. Už z výroby JE ošetřena povrchovou úpravou, natřená barvou KOMAXIT , která s JE Velmi odolná stálá.

Hliníková pergola ECO je oblíbená z hlediska ceny, i univerzálního designu, kdy se bude hodit ke staršímu domku nebo k novostavbě. Velkou výhodou naši zákazníci vidí také v její dlouhé životnosti a téměř žádnou údržbu. Pokud i vy toužíte po levnější variantě ECO, neváhejte nás kontaktovat .

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy