Levná pergola z hliníku svépomocí

Levná pergola z hliníku svépomocí

Prázdniny překročily svou polovinu a my většinu času trávíme na svých zahradách v pohodlí doma. Vše si zvelebujeme a užíváme si krásné letní dny. Čas od času se ale potřebujeme ukrýt před sluníčkem, tak se schováme do obyváku svého domu

. Co kdybyste ale nemuseli opouštět svou zahradu a být v neustálém kontaktu s přírodou, pěkně v pohodlí ve stínu? Máme pro vás úžasný letní typ, a tím je hliníková pergola ECO, kterou společnost ALcentrum, s.r.o. vyrábí doslova za hubičku. Je k dostání již od 20 385 Kč. Vytvořte si svou oázu klidu a relaxace s novou hliníkovou pergolou, kterou si postavíte svépomocí na své zahradě.

Dostupná pergola pro všechny

Nejen, že je hliníková pergola ECO za super cenu, nabízí toho ale mnohem víc. Hlavní předností jsou její výhody, které hliník bezesporu má. Variantu ECO držíme skladem, protože je tolik oblíbená a dodáváme ji do 10 dnů od objednání ve formě stavebnice, kdy si ji vy sami postavíme ke svému domu. Postačí vám k tomu naše instruktážní DVD a 2 osoby. Po svých klientech nepožadujeme žádné zálohy předem. Platba se provádí až při samém předání pergoly. Svých zákazníků si vážíme a na 100% důvěřujeme.

Výhody hliníkové pergoly ECO

    • Odolnost, stálost a dlouhá životnost

Při výrobě hliníkových pergol používáme jen ty nejkvalitnější hliníkové profily, které se vyznačují svou odolností. Jako povrchovou úpravu volíme vždy vypalovanou práškovou barvu zvanou KOMAXIT, která je stálá. Na hliníkovou pergolu se nepodepíší ani nevlídné podmínky počasí, díky tomu vám může vydržet desetiletí.

    • Mnoho variant rozměrů i odstínů

Snažíme se plnit jakákoliv přání našich klientů. S tím souvisí i různé rozměry a barevné odstíny. Proto variantu ECO nabízíme ve 30 rozměrech v barvách antracit hladký a sněhově bílá. Pokud vás tato nabídka nezaujme, můžete si vybrat ještě z řad PROFI a DELUXE, jen musíte počítat s navýšenou částkou za hliníkovou pergolu.

    • Dokonalá ochrana

Pergola z hliníku vám poskytne naprostou ochranu před nepříznivým počasím nebo ostrým slunkem. Chráněna bude ale i vaše terasa, na kterou nebude pršet, ani padat kroupy nebo sníh.

Hliníková pergola za super cenu

Pokud máte jakýkoliv dotaz nebo byste se chtěli dozvědět o naší lákavé nabídce více informací, neváhejte se nám ozvat. Můžete navštívit naši prodejnu ve Veselí u Pardubic a na vlastní oči se přesvědčit o výhodách hliníkových pergol.

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy