Pergola za nejnižší cenu

Pergola za nejnižší cenu

Hledáte na své zahradě kousek stínu, kde se můžete ukrýt před přímým sluncem? Jste příznivcem klasických a jednoduchých linií? Rádi vám představíme naši nejlevnější pergolu ECO, která splňuje výše uvedené podmínky.

Společnost ALcentrum vyrábí 3 varianty hliníkových pergol, z nichž ECO je nejoblíbenější a zároveň nejlevnější. I přes její nízkou cenu, je provedena kvalitně a bude se hodit k jakékoliv stavbě. Můžete si vybrat ještě z variant PROFI a DELUXE, které už jsou již za jinou cenu.

Jsme českou spolehlivou společností, která byla založena jako rodinná firma již v roce 2008. Vybrat si můžete z různých hliníkových konstrukcí, které máme ve stálé nabídce. Je to především tolik oblíbená zimní zahrada, garážové stání, zahradní altány či přístřešek nad dveře. Jako jedna z mála společností svým klientům věříme a nepožadujeme žádné zálohy předem. Zdarma vám poskytneme jak konzultaci, tak případné zaměření projektu. Některé hliníkové pergoly držíme skladem, takže jsme schopni vám ji dodat v extrémně krátkém čase, a to do 3 dnů od objednání.

Hliníkovou pergolu ECO si snadno svépomocí namontujete na své zahradě. Bude vám k tomu stačit ještě jedna osoba a instruktážní DVD, které vám dodáme. U hliníkových pergol PROFI a DELUX již profesionální montáž poskytujeme.

Hliníková pergola ECO a její výhody

    • Žádná údržba

Když si pořídíte hliníkovou pergolu ECO, nemusíte již řešit každoroční nátěr nebo ošetření, jako tomu musí být u choulostivějších materiálů. Konstrukce hliníkových slitin nepotřebuje žádnou údržbu. Jediné co pro ni můžete udělat, je občas ji omýt vodou se saponátem a je opět jako nová.

    • Dlouhá životnost

Hliníkové pergoly jsou vyráběny z kvalitních hliníkových slitin, které odolávají nepříznivému počasí a jejich dlouhá životnost je tak zaručena.

    • Ochrana terasy

Pokud musíte mít svou terasu chráněnou před deštěm a sněhem, tak se na hliníkovou pergolu můžete spolehnout. Konstrukce ochrání vaši terasu i věci na ni uložené, jako je třeba zahradní nábytek a polstrování.

    • Výběr barvy i rozměrů

Hliníkovou pergolu ECO nabízíme v 15 různých rozměrech a ve 2 základních barvách, bílá a antracit hladký. Pokud si budete přát zvolit jiný odstín, doporučujeme využít ostatní hliníkové pergoly z naší nabídky, které vám poskytnou i jiné barvené odstíny.

Využijte naší nabídky

Neváhejte nás kontaktovat, rádi pro vás vypracujeme cenovou nabídku.

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy