Hliníkové pergoly české výroby za super ceny

Hliníkové pergoly české výroby za super ceny

Snem snad každého majitele domu se zahradou je vytvoření zastřešeného prostoru na terase, kde může trávit svůj čas za jakéhokoli počasí. Hliníkové pergoly různých typů od českého výrobce Alcentrum s.r.o. jsou toho zářným příkladem.

Cenově dostupné a přesto velmi kvalitní hliníkové pergoly poskytují dokonalou ochranu vašeho venkovního posezení a dalšího vybavení, které rádi používáte při relaxaci na terase.

Různé prostorové využití

Ať už se rozhodnete pro pergolu připevněnou k plášti domu nebo samostatně stojící variantu v prostoru, nikdy neuděláte chybu, když zvolíte hliníkový materiál. Hliníková pergola zaujme svým kvalitním provedením, robustností a navíc ji můžete umístit prakticky kdekoli na zahradě, kde budete chtít. Využívat ji můžete také jako skladovací prostor pro zahradní náčiní nebo u bazénu jako multifunkční zónu.

 

Moderní hliníková pergola

V moderní době spolu vyrovnaně soupeří osvědčená dřevěná pergola s pergolou s hliníkových slitin. Obě se hodí jak ke klasickému stavení, tak k moderním budovám. V posledních letech zaznamenal trh s pergolami vyšší nárůst poptávky po těch hliníkových a důvodů je hned několik. Hliníkové pergoly se vyznačují jednoduchostí, lehkostí a nadčasovým designem.

Hliníkové pergoly jsou především bezúdržbové. Moderní vzhled se hodí do každé zahrady. Jejich životnost je velice vysoká a poskytuje tak přístřeší a ochranu pro několik generací vaší rodiny. Díky montáži svépomocí ušetříte další náklady z rodinného rozpočtu. U standardních rozměrů hliníkových pergol zajišťujeme dodání do 10 dnů od vytvoření vaší objednávky.

Doplňte svou hliníkovou pergolu o stylový nábytek

Hliníkovou pergolu můžete využívat mnoha různými způsoby. Ať už se rozhodnete pro snídani, romantickou večeři nebo rodinný oběd, příjemné okamžiky s rodinou a přáteli si nejlépe užijete na pohodlném zahradním nábytku. Nikde není řečeno, že musíte mít k hliníkové pergole moderní, industriální nábytek. Ať zvolíte dřevěnou klasiku nebo více odolný umělý ratan jistě neuděláte chybu. Nemusíte se bát experimentovat a kombinovat různé materiály.

Hliníková pergola české výroby

Toužíte po hliníkové pergole od českého výrobce, ale nechcete za ni utratit celé jmění, pak nás neváhejte nás kontaktovat. Společně vybereme nejlepší variantu hliníkové pergoly, která padne na míru vašim požadavkům a přáním.

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy