Nejlevnější hliníková pergola ECO od Alcentrum s.r.o.

Nejlevnější hliníková pergola ECO od Alcentrum s.r.o.

Toužíte si pořídit pergolu, ale bojujete se vysokou cenou? Zaručujeme vám, že vám dá křídlo i levou pergolu , která je kvalitně vyrobená z hliníkových profilů. Rádi vám nabídneme hliníkovou pergolu ECO od společnosti ALcentrum, sro.

Nejen, že ji můžete pořídit již od 20 385 Kč , ale nabízíme také univerzální, a zároveň moderní vzhled. Hliníková pergola ECO se vám bude hodit k stavům. Ať už se bude jednat o moderní pasivní dům nebo starší baráček se sedlovou střechou.

Moderní hliníková pergolu ECO zastřešujeme polykarbonát o tloušťce 16 mm, je velmi efektivní s UV ochranou. Navíc se o tom nemůžeme téměř starat, postačí jen voda a je opět čistý. Střecha pergoly nabízí ochranu, ale také prosvětlený prostor během dne.

Hliníková pergola ECO nepotřebuje používat údržbu a díky kvalitnímu provedení je odolná vůči nepříznivému počasí a může vám vydržet pro více generací. Hliníkové profily, ze kterých pergoly vyrábíme, jsou mimořádně odolné a jejich barva je stálá. Jedná se o stříkanou barvu KOMAXIT , kterou si můžete vybrat přesně podle vás z nabízených stupnic RAL, kde se nachází až 200 různých odstínů.

 

Výhody hliníkové pergoly ECO

Velkou výhodou, kterou nabízí pergola ECO a díky které je tolik oblíbená u našich klientů je její nízká cena. I přes tak nízké finanční náklady jsou kvalitní, odolné a elegantní. Doplňte svou zahradu a nový moderní design hliníkové pergoly a budete pod ochranou jak před ostrým sluncem, tak před letním deštíkem. Můžete si pergolu postavit svépomocí, rádi vám ji dovezeme ve formě stavebnice a snadno zvládneme podle instruktážního DVD.

Na výběr z různých rozměrů i odstínů

Hliníkovou pergolu ECO nabízíme ve 2 základních odstínech, bílou a antracitovou hladkou. Pokud by vám líbil jiný odstín, který by se lépe hodil k vašim plastovým oknům a dvěma, rádi vám nabídli hliníkovou pergolu PROFI nebo DELUXE, u kterých je možnost zvolit jiný barevný odstín.

Mimo hliníkové pergoly vyrábíme také zimní zahrady , garážové stání, přístřešky nad dveře, zahradní altány nebo plotové zástěny. Na rozdíl od jiných společností, nepožadujeme žádné zálohy předem a konzultace a zaměření projektu provádíme úplně zdarma. Udělejte si v tomto krásném čase radost novou hliníkovou pergolu, kterou u nás pořídíte doslova za hubičku. Kontaktujte společnost ALcentrum, sro , rádi vám zodpovíme nové dotazy.

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy