Hliníková pergola za hubičku

Hliníková pergola za hubičku

Jaro je tu! Sluníčko příjemně hřeje, kytičky voní a vy můžete konečně trávit svůj volný čas na zahrádce. Chtělo by to nějaké příjemné posezení, kde budete moci relaxovat s kávou kávy v ruce a být v příjemné blízkosti své zahrady.

Rádi vám doporučují kvalitní hliníkovou pergolu od českého výrobce. U společnosti Alcentrum, sro si můžete svou vysněnou pergolu pořídit doslova za hubičku. Cena nejlevnější hliníkové pergoly začíná již na 20 385 Kč . Za tuto cenu si ji můžete pořídit opravdu každý. Hliníkové konstrukce jsou velmi odolné a mohou vám vydržet po několik generací.

Výhody hliníkové pergoly

  • Ochrana terasy

Vaše terasa bude pod neustálou ochranou hliníkové pergol. Konečně na ni nebude pražit slunce nebo padat kroupy. I věci, které na terase budete mít uschované budou chráněny před nepříznivým počasím, například zahradní nábytek, gril apod.

  • Dlouhá životnost

Hliníkové pergoly jsou velmi vyhledávané především z hlediska dlouhodobého využití. Díky odolnosti vůči povětrnostním vlivům vám vydrží pergola velmi dlouho. Na rozdíl od dřevěných konstrukcí, na které mohou působit vlivy počasí nebo různí škůdci.

  • Moderní design

Hliníkové pergoly jsou velmi moderní , ale zároveň univerzální. Budou se určitě hodit k stavu stavů. Hliník je velmi praktický a nadčasový materiál.

  • Velký výběr

Pro své klienty máme v nabídce tři varianty hliníkových pergol , ze kterých si vybere určitě každý. Liší se barvami i rozměry. Můžete sladit barvu konstrukce s plastovými doplňky na váš dům.

  • Žádná údržba

Hliníková pergola nepotřebuje téměř každou údržbu. Nemusíte se starat o nátěr proti škůdcům. Konstrukce je ošetřena barvou KOMAXIT , která je stálá.

Varianty hliníkových pergol

  • ECO

Produktová řada ECO je naší nejlevnější hliníkovou pergolou. V nabídce naleznete 15 různých rozměrů ve 2 základních barvách bílá a antracit hladký.

  • PROFI

Hliníková pergola PROFI bude výhodná pro naše klienty svou příznivou cenou i dvěma. Vybrat si můžete ze 20 různých rozměrů, ale pokud si nevyberete z nabízených rozměrů, rádi vám vyrobíme speciální rozměr na přání.

  • DELUXE

Hliníková pergola DELUXE nabízí jen ten nejkvalitnější materiál, jako je bezpečnostní sklo a speciálně zesílené profily. Vybrat si můžete jak vlastní rozměr pergolu, tak barevný odstín.

Rozhodli jste se pro hliníkovou pergolu?

Stačí si vybrat hliníkovou pergolu od společnosti Alcentrum, sro Kontaktujte nás a rádi vám připravíme cenovou nabídku.

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy