Ještě nižší cena hliníkových pergol

Ještě nižší cena hliníkových pergol

Už léta toužíte po nové pergole, ale stále nemáte našetřeno dostatek peněz? Je pravdou, že dnešní ceny pergol se pohybují dost vysoko a v této koronavirové době se stále vše zdražuje.

Máme pro vás skvělou zprávu. Společnost ALcentrum, s.r.o. naopak zlevňuje variantu hliníkových pergol ECO, která je nyní za nejnižší cenu na trhu. Můžete ji pořídit již od 17 327 Kč, ale nemusíte mít žádný strach, že bychom snad snížili s cenou i kvalitu výroby. Kvalita zůstává a za tím si stojíme. Stále vyrábíme své konstrukce z kvalitních hliníkových slitin, které jsou odolné a nepotřebují žádnou údržbu.

Hliníkové pergoly ECO jsou nejvíce oblíbenou variantou u našich klientů, právě z hlediska nízké ceny, kterou jsme vám rádi ještě o něco snížili. Můžete si vybírat z různých odstínů i rozměrů, aby pergola dokonale ladila k vašemu domu, například, aby se hodila k barvě plastových oken. Hliníkové pergoly ECO vám můžeme dodat již do 3 dnů od objednání, protože všechny rozměry držíme na skladě. K tomuto typu konstrukce neposkytujeme profesionální montáž, ale náš tým vám pergolu dodá ve formě stavebnice a vy si ji sami smontujete na své zahradě. Postačí vám k tomu 2 osoby a podle instruktážního DVD to bude pro vás hračka.

Výhody levnější pergoly ECO

    • Minimální údržba

Pokud hledáte konstrukci pro svou pergolu, o kterou se nemusíte starat, je to právě hliníková pergola. Bude-li se vám zdát povrch znečištěný, postačí saponát s vodou a je opět jako nová. U dřevěných pergol vás můžou postihnout škůdci a vy pak musíte řešit každoroční nátěr. Tomuto se u hliníkových pergol snadno vyhnete.

    • Dlouhá životnost

Hliníkové slitiny, ze kterých vyrábíme všechny naše konstrukce, jsou odolné vůči povětrnostním podmínkám. Neuškodí jim ani kroupy, déšť nebo ostré sluníčko. Jsou ošetřeny vypalovanou barvou KOMAXIT, která je stálá a zaručuje dlouhou životnost konstrukce.

    • Ochrana terasy

Na terasu si můžete klidně uschovat zahradní nábytek přes zimu a hliníková pergola ECO jej dokonale ochrání. Stejně tak i vaši terasu, kterou můžete mít sestavenou z nějakého exotického dřevo.

Nejlevnější pergola na českém trhu

Vyberte si rozměr a odstín hliníkové pergoly a my vám jej rádi do 3 dnů dopravíme na místo. Hliníková pergola ECO je ze svojí cenou 17 327 Kč nejlevnější na trhu. Stačí nás kontaktovat, rádi pro vás vytvoříme cenovou nabídku.

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy