ECO je naší nejlevnější hliníkovou pergolou

ECO je naší nejlevnější hliníkovou pergolou

Jste zastáncem klasických a jednoduchých produktů za tu nejnižší cenu? Spokojíte se s univerzálním designem, ale za to kvalitně odvedeným? Právě vám rádi nabídneme hliníkové pergoly od společnosti ALcentrum, s.r.o., konkrétně variantu ECO, kterou nabízíme za nejlevnější cenu na trhu.

Přesto je pergola ECO kvalitně provedená s jednoduchou konstrukcí, která se bude hodit k jakékoliv stavbě. Máme v nabídce i ostatní typy hliníkových pergol, které jsou ale dražší. Jde o produktovou řadu PEROFI a DELUXE.

Společnost ALcentrum, s.r.o. je prosperující firmou, založenou z počátku jako rodinná společnost v roce 2008. V nabídce naleznete různé konstrukce z hliníkových slitin. Jako je například zimní zahrada, garážové stání, zahradní altány nebo přístřešky nad dveře. Od svých klientů nepožadujeme žádné zálohy předem, protože svým zákazníkům důvěřujeme. Zdarma nabízíme konzultaci a zaměření projektu. Od vyřízení objednávky vám můžeme hliníkovou pergolu dodat do 3 dnů od objednání, protože hliníkové pergoly ECO držíme skladem.

K hliníkové pergole ECO neposkytujeme profesionální montáž, ale nemusíte mít žádný strach. Stavbu konstrukce zvládnou hravě 2 osoby svépomocí společně s instruktážním DVD, které vám zašleme.

Výhody hliníkové pergoly ECO

    • Bezúdržbovost

Hliníkovou pergolu ECO nemusíte každý rok natírat speciálními nátěry proti škůdcům, jako tomu bývá u dřevěných pergol. Konstrukce je naprosto bezúdržbová, může se ovšem zašpinit nebo zaprášit. Pak vám postačí saponát s vodou.

    • Dlouhá životnost

Konstrukce vyrábíme z kvalitních hliníkových slitin, které odolávají povětrnostním vlivům, jejich životnost je tedy zaručena.

    • Ochrana terasy

Terasu a veškeré věci, které přes zimu uschováte pod pergolu, budete mít v suchu. Nebude na ně pršet, ani sněžit. Můžete zde například uschovat zahradní nábytek nebo některé rostliny.

    • Možnosti využití

Přístřešek ECO nemusíte využívat jen jako pergolu, ale můžete si z toho udělat garážové stání pro své auto.

    • Různé rozměry i odstíny

Vybrat si můžete z 30 různých rozměrů v barvách antracit hladký nebo sněhově bílá, která bude ladit s plastovými okny.

Chtěli byste i vy nejlevnější pergolu na trhu?

Stačí si jen objednat. Váš dům získá nový rozměr a vy prostor navíc. Pergola vás v létě ochrání před ostrým sluncem. Kontaktujte nás, rádi vám vytvoříme cenovou nabídku.

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy