Hliníková pergola jako dárek pod stromeček s 30% slevou

Hliníková pergola jako dárek pod stromeček s 30% slevou

Čekají nás opět nejkrásnější svátky roku. Je na čase vymýšlet, co nadělit svým blízkým pod stromeček. Překvapte svou rodinu novou hliníkovou pergolou, na kterou vám zaručíme slevu až 30%, jako vánoční dárek od nás.

Naše společnost ALcentrum, s.r.o. je na českém trhu již od roku 2008.
Nabízíme svým zákazníkům 3 typy hliníkových pergol, které se liší rozměry, odstíny, ale především cenou. Nejlevnější je varianta hliníkové pergoly ECO, která je u našich zákazníků velmi oblíbená a momentálně na ni poskytneme slevu ve výši 30%, jako vánoční dárek od nás.

Proč si nechat zhotovit pergolu od ALcentrum?

  • Nevyžaduje údržbu

Na rozdíl od dřevěných pergol, nepotřebují ty hliníkové žádnou údržbu. Dřevěnou konstrukci musíte každý rok natírat proti škůdcům. Hliníková konstrukce je stříkaná barvou KOMAXIT, která je odolná a stálá. Pokud budete mít konstrukci znečištěnou, postačí vám saponát s vodou a je opět jako nová.

  • Dlouhá životnost

Hliníková pergola nepodléhá výkyvům počasí, ani sněhu, ani ostrému sluníčku v létě. Proto má velmi dlouhou životnost, až po několik generací.

  • Jsme nejlevnější na trhu

Nabízíme svým klientům hliníkové pergoly ECO s tou nejnižší cenou na trhu. Pořídit si ji můžete již od 20 385 Kč. A cena může letět ještě níž! Pergola ECO s vlastní montáží může být vaše ještě o 30% levnější v rámci vánoční akce.

  • Snadná montáž svépomocí

U varianty ECO neposkytujeme profesionální montáž, takže vám ji rádi dovezeme ve formě stavebnice a vy si ji sami na své zahradě sestavíte. S Instruktážním DVD to snadno zvládnete.

  • Do 3 dnů u vás

V nabídce máme 30 různých rozměrů, které držíme skladem a již do 3 dnů od objednání vám je můžeme dodat.

  • Chráněná terasa

Máte-li sestavenou terasu z nějakého kvalitního materiálu, na které nesmí příliš svítit sluníčko nebo pršet, tak hliníková pergola jej dokonale ochrání a dřevo na terase vám vydrží mnohem déle.

  • Varianty hliníkových pergol

Mimo hliníkovou pergolu ECO, která je nejlevnější na českém trhu, máme v nabídce i další typy pergol, a sice variantu PROFI a DELUXE. Hliníková pergola PROFI je ideální pro zákazníky, kteří upřednostňují ve svém životě kompromis. Nabízí totiž vyvážený poměr mezi kvalitou a celou. O třídu vyšší je varianta DELUXE, kterou vyrábíme z nejkvalitnějších materiálu a dodáváme společně s bezpečnostním sklem.

Využijte slevy až 30%

Již dnes můžete mít objednaný skvělý dárek pod stromeček. Levnou hliníkovou pergolu ECO a k ní 30% slevu. Kontaktujte nás, společně vybereme ideální design hliníkové pergoly pro vás.

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy