Pergola od 20 385 korun

Pergola od 20 385 korun

Letošní zahrádkářská sezona je sice už u konce, ale jistě již přemýšlíte, jak začít tu příští. Líbilo by se Vám mít na zahradě zbrusu novou hliníkovou pergolu? Obáváte se však vysokých finančních nákladů?

Odhoďte obavy stranou, navštivte stránky společnosti Alcentrum s.r.o. a vyberte si pergolu již za bezkonkurenčních 20 385 Kč.

Hliníkové konstrukce mnoha podob - Alcentrum s.r.o.

Společnost Alcentrum s.r.o. působí na českém trhu již více než deset let. Zabýváme se hliníkovými konstrukcemi všeho druhu. Naši zákazníci oceňují nejen naše dlouholeté zkušenosti ale i precizní provedení, profesionální přístup a vysokou kvalitu za rozumné ceny. Hliníkové konstrukce jsou v současné době velmi oblíbené a mají opravdu široké využití.

V nabídce společnosti Alcentrum s.r.o. můžete najít hliníkové konstrukce, jak v podobě již zmiňovaných pergol, ale také v podobě zahradních altánů, zimních zahrad, zastřešeného garážového stání, zastřešení bazénů či přístřešků nad vchodové dveře. Své využití si hliníkové konstrukce našly také jako ploty a plotové zástěny.

Ptáte se, proč zvolit právě pergolu z hliníkových profilů?

Odpověď je zcela jednoduchá. Kvalitní hliníkové slitiny, ze kterých se konstrukce vyrábí, jsou moderním materiálem, který nám poskytuje spoustu velkých výhod. Na rozdíl od běžně využívaných materiálů jsou hliníkové konstrukce téměř bezúdržbové a mají velmi dlouhou životnost. Jsou také barevně stálé, odolné vůči nepříznivým vnějším vlivům a nehořlavé. Snad všechny také potěší nízké pořizovací náklady.

3 modelové řady hliníkových pergol

Pro lepší orientaci v nabídce společnosti Alcentrum s.r.o. si Vám dovolujeme v krátkosti představit 3 modelové řady levných hliníkových pergol.

Základním typem je hliníková pergola ECO, která Vám přináší navzdory své bezkonkurenčně nízké ceně – od 20 385 Kč za kompletní pergolu, velmi vysokou kvalitu provedení. Tento typ levné hliníkové pergoly dodáváme do 10 dnů ve formě stavebnice. Montáž není nikterak složitá a v pohodě ji zvládnete ve dvou osobách. Pro lepší představu jsme pro Vás také připravili instruktážní video z montáže našimi profesionály, které najdete v sekci montáž hliníkové pergoly.

Druhým typem levné hliníkové pergoly je model PROFI, který Vás jistě nadchne svým vyváženým poměrem ceny a kvality.

Pro nenáročnější zákazníky jsme vytvořili hliníkovou pergolu DELUXE. U všech typů pergol si samozřejmě můžete vybrat z několika rozměrů i barevných odstínů. Pokud byte si ani tak z naší nabídky nevybrali, jsme připraveni Vám navrhnout hliníkovou pergolu na míru.

Věříme, že Vás nabídka levných hliníkových pergol společnosti Alcentrum s.r.o. oslovila. Pokud ano, neváhejte a navštivte stránky alcentrum.cz, kde se dovíte podrobnější informace o našich produktech a službách a najdete zde také fotogalerii našich již zrealizovaných zakázek. Jestliže máte jakékoliv otázky, volejte na telefonní čísla 739 292 921 nebo 732 607 221. Naši odborníci Vám se vším rádi poradí. 

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy