Nejlevnější hliníková pergola s mimořádnou 15% slevou

Nejlevnější hliníková pergola s mimořádnou  15% slevou

Chtěli byste si na se začínajícím podzimem pořídit na voji zahradu nějaký přístřešek, kde byste mohli posedět i za méně příznivého počasí? Nevíte, jaký typ zvolit a na jakou firmu se obrátit? Hledáte kvalitní a zároveň nejlevnější produkt na českém trhu?

Pak tou správnou volbou pro Vás jsou nejlevnější hliníkové pergoly od společnosti Alcentrum s.r.o. Pokud si hliníkovou pergolu objednáte právě teď, získáte navíc mimořádnou 15% slevu!

Česká výroba hliníkových přístřešků

Společnost Alcentrum s.r.o. je firma, která se specializuje na hliníkové konstrukce všeho druhu. V oblasti výroby a realizace hliníkových přístřešku se pohybujeme již řadu let. Troufneme si tedy říci, že jsme jedničkou na českém trhu, která Vám poskytuje produkty té nejvyšší kvality za rozumnou cenu. Klademe důraz na profesionálně odvedenou řemeslnou práci a individuální přístup ke každé zakázce. Jedině tak jsme schopni co nejvíce vyhovět požadavkům našich zákazníků.

Přednosti hliníkových profilů

Pokud hledáte levnou pergolu, která navíc bude téměř bezúdržbová, a i přesto Vám vydrží opravdu dlouho, jsou pro Vás levné hliníkové pergoly od společnosti Alcentrum s.r.o. jasnou volbou. Naše pergoly jsou navíc barevně stálé, nehořlavé a odolné vůči nepříznivým projevům počasí. Všechny tyto skvělé vlastnosti mají naše pergoly díky kvalitním hliníkovým slitinám, ze kterých se hliníkové profily vyrábí. Velká variabilita těchto hliníkových profilů také umožňuje opravdu všestranné využití hliníkových konstrukcí. Můžete je vidět jednak v podobě hliníkových pergol a altánů, ale také jako zimní zahrady, zastřešení bazénu, přístřešky nad vchodové dveře, zastřešené garážové stání nebo jako ploty a plotové zástěny.

Jednotlivá provedení

Pro lepší orientaci v naší nabídce Vám v krátkosti představíme 3 modelové řady levných hliníkových pergol.

  • Pokud chcete opravdu ušetřit, zvolte nejlevnější, ale přesto kvalitní hliníkovou pergolu ECO (od 20385 korun) a my Vám na ni poskytneme nyní ještě 15 % akční slevu.
  • Ideální poměr mezi cenou a kvalitou Vám nabízíme v podobě hliníkové pergoly PROFI, která je mezi zákazníky nejvíce oblíbená.
  • Jste-li ovšem milovníci dokonalých věcí propracovaných do těch nejmenších detailů, pak právě pro Vás máme připravenou hliníkovou pergolu DELUXE. V případě, že by Vám ani jedna z nabízených standardních pergol nevyhovovala, bez problémů Vám navrhneme pergolu na míru.

Chcete-li se dovědět více informací o nabízených produktech nebo shlédnout fotodokumentaci z našich již provedených zakázek, navštivte stránky společnosti Alcentrum s.r.o.. Na našich stránkách Vám je také k dispozici kontaktní formulář. Vyžít můžete i telefonní čísla 739 292 921 nebo 732 607 221. Neváhejte a kontaktujte nás, všechny otázky rádi zodpovíme a poskytneme odborné rady při výběru.

Svěřte se do rukou profesionálů ze společnosti Alcentrum s.r.o. a využijte nyní mimořádnou slevu 15% na levné hliníkové pergoly ECO.

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy