Hliníkové pergoly ECO s 15% slevou

Hliníkové pergoly ECO s 15% slevou

Trávíte hodně času na své zahradě? Chcete si po práci dopřát opravdový relax. Hledáte přístřešek, který by Vás i Vaši terasu ochránil před deštěm i sluncem a zároveň nechcete investovat spoustu peněz?

Všechny tyto požadavky a ještě mnohem víc Vám nabízí společnost Alcentrum s.r.o. v podobě hliníkové pergoly ECO, kterou nyní nakoupíte se skvělou 15% slevou.

Česká kvalita od společnosti Alcentrum s.r.o.

Společnost Alcentrum s.r.o. je česká firma, která se na poli hliníkových konstrukcí pohybuje více než 10 let. Máme bohaté zkušenosti s návrhy, výrobou i montáží hliníkových konstrukcí všeho druhu. Díky velké variabilitě hliníkových profilů, ze kterých se konstrukce sestavují, jsme schopni uspokojit téměř jakékoliv Vaše přání.

Hliníkové přístřešky můžete využít jako již zmiňované pergoly, ale i jako zahradní altány, zimní zahrady, zastřešení garážového stání zastřešení bazénu nebo i jako zastřešení vchodových dveří. Své místo si hliníkové konstrukce našly také jako hliníkové ploty a plotové zástěny.

Jistě oceníte výhody hliníkových přístřešků

Hliníkové slitiny, ze kterých se konstrukce vyrábí, jsou opravdu kvalitní a přináší nám hned několik opravdu velkých výhod.

Kromě nízké pořizovací ceny Vás jistě osloví na jedné straně velmi dlouhá životnost a na straně druhé minimální požadavky na údržbu. Hliníkové pergoly jsou také barevně stálé, odolné vůči nepřízni počasí a nehořlavé. Díky svému nadčasovému designu budou hliníkové pergoly vypadat skvěle u jakéhokoliv rodinného domu. Výhodou také je, že se dají dobře kombinovat s ostatními hliníkovými konstrukcemi, které Vám společnost Alcentrum s.r.o. nabízí. Všechny tyto vlastnosti jsou důvodem, proč jsou hliníkové pergoly v poslední době mezi zákazníky tak oblíbené.

Hliníkové pergoly ECO od 20 385 korun

Pokud máte omezené finanční možnosti nebo prostě nechcete investovat do hliníkové pergoly více, než je nutné, pak právě pro Vás je navržena hliníková pergola ECO. Velkou předností této pergoly je její nízká pořizovací cena, která začíná na 20 385 Kč. Objednejte si hliníkovou pergolu nyní a získejte tak navíc slevu 15%!

Hliníkovou pergolu ECO vyrábíme ve 30 standardních rozměrech a všechny máme skladem. Proto jsme schopni Vám konstrukci dodat během 10 dnů ve formě stavebnice a vy si ji pak doma jednoduše smontujete. Není se čeho obávat, montáž je opravdu jednoduchá a bez problému ji zvládnete ve dvou osobách. U hliníkové pergoly ECO si můžete také vybrat odstín, a to buď standardní bílou barvu RAL 9016 nebo odstín antracit hladký. U střešní krytiny pak máte na výběr mléčný nebo čirý polykarbonát solar control.

Pro více informací o našich produktech a službách navštivte stránky společnosti Alcentrum s.r.o.. Kromě jiného zde také najdete galerii našich již zrealizovaných zakázek.

Pokud hledáte kvalitní a přitom levné hliníkové pergoly, neváhejte a kontaktujte nás na telefonních číslech 739 292 921 nebo 732 607 221, k dispozici Vám je také kontaktní formulář. Využijte jedinečnou akční nabídku na hliníkovou pergolu ECO s 15% slevou a věřte, že budete opravdu spokojeni.

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy