Zastřešené hliníkové posezení s cenou od 20385 korun

Zastřešené hliníkové posezení s cenou od 20385 korun

Přemýšlíte, jak si na své zahradě vytvořit příjemný prostor pro posezení. Chcete, abyste toto místo mohli využívat i za ne příliš příznivého počasí nebo abyste zde našli stín v horkém létě? Máte zároveň omezené finanční prostředky? Pro společnost Alcentrum s.r.o. to není žádný problém.

Nabízíme Vám skvělé řešení v podobě zastřešeného hliníkového posezení, a to s cenou již od bezkonkurenčních 20 385 korun.

Český výrobce hliníkových přístřešků

Společnost Alcentrum s.r.o. si díky svým dlouholetým zkušenostem na trhu s hliníkovými přístřešky poradí s téměř jakýmkoliv přáním našich zákazníků.

Naší prioritou je Vaše spokojenost s kvalitně odvedenou řemeslnou prací. Obrovská variabilita hliníkových profilů nám umožňuje sestavit z nich hliníkové přístřešky pro různá použití. Jednat se může o již zmiňované zastřešení hliníkového posezení, nebo zahradní altán, pergolu, zimní zahradu, zastřešené garážové stání, zastřešení bazénu nebo vchodových dveří. Jak sami vidíte, jejich využití je opravdu široké.

 

Oceníte výhody hliníkového přístřešku

V dnešní uspěchané době, kdy mnozí z nás nemáme moc času na to udržovat svůj dům a zahradu ve skvělém stavu, jistě oceníte několik výhod materiálu, ze kterého hliníkové přístřešky vyrábíme.

Kvalitní hliníkové slitiny Vám zaručí velmi dlouhou životnost přístřešku, a to dokonce s minimálními požadavky na údržbu. Navíc je zastřešené hliníkové posezení barevně stálé, odolné vůči nepříznivým vnějším vlivům a nehořlavé. Pořizovací cena za kompletní hliníkovou pergolu začíná již na 20 385 Kč a troufneme si tvrdit, že nižší cenu u konkurence budete hledat jen těžko.

Je z čeho vybírat - 3 různá provedení

Společnost Alcentrum s.r.o. Vám nabízí 3 typy hliníkového zastřešení. Nejluxusnějším modelem je hliníková pergola DELUXE, která je určena pro nejnáročnější zákazníky. Druhým modelem je model PROFI, který zákazníkům nabízí skvělou kvalitu za rozumnou cenu.

Pokud však chcete opravdu ušetřit, právě pro Vás je určena hliníková pergola ECO. Všechny standardní rozměry modelu ECO máme skladem a dodáváme je do 10 dnů ve formě stavebnice. Jestliže chcete stáhnout cenu opravdu na minimum, můžete ušetřit tím, že si pergolu smontujete sami. A nebojte se, montáž je opravdu jednoduchá a hravě ji zvládnete ve dvou lidech. Hliníkovou pergolu ECO nabízíme buď ve standardní bílé barvě, nebo v antracitovém odstínu. Možnost volby máte i u střešní krytiny – na výběr je buď mléčný nebo čirý polykarbonát solar control.

Navíc nyní využijte mimořádnou letní akci, kdy na hliníkové pergoly ECO nabízíme 15% slevu!

Jestliže Vás naše nabídka levného a kvalitního hliníkového zastřešení zaujala, kontaktujte společnost Alcentrum s.r.o. na telefonních číslech  739 292 921 nebo 732 607 221. Využít můžete i kontaktní formulář

Svěřte se do rukou profesionálů z Alcentrum s.r.o. a pořiďte si zastřešené hliníkové posezení s cenou od 20 385 Kč.

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy