Hliníková pergola, kterou si může dovolit každý

Hliníková pergola, kterou si může dovolit každý

Společnost ALcentrum, s.r.o. má v nabídce nejlevnější hliníkovou pergolu na trhu. Je vhodná především pro klienty, kteří se spokojí s kvalitní pergolou za přijatelné ceny.

Hliníková pergola má jednoduchou konstrukci, která se bude hodit k jakékoliv stavbě. Je propracovaná a zároveň universální. Zákazníci ji vyhledávají nejen z hlediska ceny, ale má i výhodu v údržbě, kdy se o ni nemusíte skoro starat. Perfektně sladit se dá s klasickými bílými plastovými okny.

Společnost ALcentrum, s.r.o. vznikla na českém trhu jako rodinná firma již v roce 2008. V nabídce naleznete nejen nejlevnější variantu hliníkovou pergolu ECO, ale také hliníkovou pergolu PROFI nebo DELUXE. Mimo hliníkové pergoly máme v nabídce i garážová stání, přístřešky nad dveře, zimní zahrady nebo zahradní altány.

Hliníková pergola ECO

Pro své zákazníky máme připraveno 30 různých rozměrů, aby perfektně pasovali ke každému domu. Hliníkové pergoly ECO držíme skladem, můžeme vám ji dodat již do 10 dnů od objednávky. Rádi vám pergolu dovezeme na vaši zahradu, kde si ji sami postavíte podle dodaného instruktážního DVD. K této variantě neposkytujeme profesionální montáž.

Výhody hliníkové pergoly ECO

    • Finančně nenáročné

Hliníková pergola ECO je naší nejprodávanější pergolou především díky nízké ceně.

    • Stavba svépomocí

Pergolu vám dodáme ve formě stavebnice, postačí vám k tomu dvě osoby a budete ji mít hned postavenou. Montáž je jednoduchá a nezabere mnoho času. Vše je předem předvrtané a připravené na stavbu.

    • Bezúdržbový materiál

Hliníkovou konstrukci nemusíte ničím natírat. Je již ošetřena vypalovanou barvou KOMAXIT, která je odolná a stálá. Pokud bude pergola znečištěna, postačí voda se saponátem a je znovu jako nová.

    • Možnost všestranného využití

Pokud nebudete chtít hliníkovou konstrukci ECO využít jako pergolu, můžete ji využít jako garážové stání pro své auto.

    • Široká škála rozměrů i odstínů

Na výběr máte ze dvou standartních odstínů, bílá a antracit hladký. V nabídce naleznete až 30 různých rozměrů.

Dopřejte si i vy levnou hliníkovou pergolu

Už se nemusíte ohlížet na to, že hliníkové pergoly jsou pouze luxusní záležitostí. Může si ji dopřát každý, oživit tak svou zahradu a zároveň mít terasu pod neustálou ochranou. Kontaktujte nás rádi vám se vším poradíme a vymyslíme ideální řešení pro vás.

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy