Krásné slunečné dny vychutnávejte na zahradě pod hliníkovou pergolou

Krásné slunečné dny vychutnávejte na zahradě pod hliníkovou pergolou

Rádi byste s nadcházejícím teplým počasím trochu oživili Vaši zahradu? Chybí Vám místo, kde byste mohli relaxovat, odpočívat nebo jen posedět s rodinou a přáteli? Máme pro Vás elegantní řešení -hliníkovou pergolu od společnosti Alcentrum s.r.o..

 

Společnost Alcentrum s r.o. je stálicí na českém trhu v oblasti hliníkových konstrukcí všeho druhu. Hliníkové konstrukce jsou v současné době velmi žádaným zbožím a u našich zákazníků se těší velké oblibě. Jistě Vás zajímá, jak se takové hliníkové konstrukce dají využít.

Možnosti využití hliníkových konstrukcí

Velká variabilita hliníkových profilů, ze kterých se konstrukce sestavují, umožňuje jejich široké upotřebení. Hliníkové konstrukce můžete použít pro realizaci pergoly, zahradního altánu, zimní zahrady, zastřešení garážového stání, zastřešení bazénu nebo i jako přístřešek nad vchodové dveře. Sestavit se z těchto konstrukcí také dají hliníkové ploty a zástěny.

Ptáte se, proč zvolit právě pergolu z hliníkových slitin?

Odpověď je jednoduchá. Na rozdíl od jiných materiálů, ze kterých se pergoly standardně vyrábí, jsou tyto kvalitní hliníkové slitiny téměř bezúdržbové a mají velmi dlouhou životnost. Jsou také barevně stále, odolné vůči nepříznivému počasí a nehořlavé. Jistě Vás také příjemně překvapí nízké pořizovací náklady, které začínají na bezkonkurenčních 20  385 Kč za kompletní pergolu.

3 různá provedení

Hliníkové pergoly Vám společnost Alcentrum s.r.o. nabízí ve třech provedeních.

Hliníková pergola ECO je základním modelem produktové řady, jejíž velkou předností je nízká cena. Nejžádanější variantou je hliníková pergola PROFI, která skloubí skvělý poměr ceny a kvality. Provedení hliníkové pergoly DELUXE je pak určeno pro opravdu náročné zákazníky, kteří si rádi dopřejí luxusní zpracování.

Všechny tři modely hliníkových pergol si můžete vybrat v několika rozměrech i barevných provedení. Samozřejmostí je i výroba hliníkových pergol a přístřešků na míru, přesně podle Vašich požadavků.  U všech hliníkových pergol, které si objednáte i s montáží, poskytujeme dopravu po celé České republice zdarma. Pokud však chcete stáhnout pořizovací náklady na minimum, můžete si pergolu smontovat sami. A opravdu se není čeho bát. Montáž je jednoduchá a hravě ji zvládnou dvě osoby.

Ve společnosti Alcentrum s.r.o. klademe důraz na kvalitně odvedenou práci, profesionální přístup a Vaši spokojenost. Každou zakázku řešíme individuálním přístupem a snažíme se společně s Vámi najít to nejlepší řešení Vašich požadavků.

V případě, že máte jakékoliv otázky, zavolejte nám na telefonní čísla 739 292 921 nebo 732 607 221. Pro více informací také můžete navštívit naše stránky alcentrum.cz, kde také můžete využít kontaktního formuláře. Vaše dotazy rádi zodpovíme a se vším poradíme. Svěřte se do rukou odborníku ze společnosti Alcentrum s.r.o.

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy