Hliníková pergola ve formě stavebnice již od 20 385 korun

Hliníková pergola ve formě stavebnice již od 20 385 korun

Rádi byste si s nadcházející sezonou dopřáli na své zahradě nový a originální kousek? Chcete zastřešit svoji terasu, bazén nebo si postavit zahradní altán? Zároveň ale máte omezené finanční prostředky?

 

Společnost Alcentrum s.r.o. Vám nabízí ideální řešení, nejlevnější s přesto vysoce kvalitní hliníkové pergoly a českém trhu. Hliníkovou pergolu ve formě stavebnice si u nás můžete pořídit již od 20 385 Kč.

Alcentrum s.r.o. – český výrobce hliníkových přístřešků

Společnost Alcentrum s.r.o. je česká původem rodinná firma, která se již řadu let specializuje na konstrukce z hliníkových profilů. Ty se v poslední době dostaly na výsluní a jsou u zákazníků velmi oblíbené. Konstrukce z hliníkových profilů jsou totiž velmi variabilní. Využít je můžete jako zahradní altány, pergoly, zimní zahrady nebo i jako zastřešení garážového stání, bazénu nebo přístřešky nad dveře.

Skvělé vlastnosti hliníkových profilů

Kvalitní hliníkové slitiny, ze kterých jsou konstrukce vyráběny, přináší spoustu velkých výhod. Hliníkové pergoly od společnosti Alcentrum s.r.o. jsou téměř bezúdržbové a jejich životnost je opravdu dlouhá. Na rozdíl od pergol vyráběných z jiných materiálů se nemusí natírat, jsou odolné vůči vlivům nepříznivého počasí a jsou také nehořlavé.

V nabídce naší společnosti najdete 3 typy hliníkových pergol

Pro milovníky dokonalých a luxusních výrobků je připravena hliníkové pergola DELUXE. Pokud hledáte nejlepší poměr mezi cenou a kvalitou, pak právě pro Vás je určena hliníková pergola PROFI.

Hliníková pergola od 20 385 korun

Chcete-li však ušetřit nějaké peníze, ale i tak si dopřát opravdu kvalitní výrobek, zvolte hliníkovou pergolu ECO. Tato hliníková pergola je k dostání již za neuvěřitelných a bezkonkurenčních 20 385 Kč

Hliníkovou pergolu ECO máme skladem ve všech 30 základních rozměrech a doba dodání je do 10 dnů od objednávky. Pokud chcete stáhnout náklady opravdu na minimum, pergolu Vám dodáme ve formě stavebnice a smontujete si ji svépomocí. Nemějte obavy, sestavení je jednoduché a lehce ji zvládnou dvě osoby. U hliníkové pergoly ECO si můžete vybrat ze dvou barev, bílá RAL 9016 a odstín antracit hladký. Střešní krytinu si můžete zvolit buď čirý nebo mléčný polykarbonát solar control.

Věříme, že hliníkové pergoly od společnosti Alcentrum s.r.o. Vám přinesou mnoho příjemných chvil strávených na Vaší zahradě. Zároveň Vás i Vaši terasu ochrání před deštěm a parným sluncem. Proto budete na své zahradě moci trávit ještě více času.

Vsaďte na českou kvalitu, profesionální přístup k práci, kvalitní materiál a bezkonkurenčně nízké ceny. Vsaďte na Alcentrum s.r.o.

Kontaktujte nás na telefonních číslech 739 292 921 nebo 732 607 221. Pro více informací navštivte naše stánky levne-hlinikove-pergoly.cz. Na našich stránkách také najdete i kontaktní formulář, který můžete využít v případě, že máte jakékoliv otázky nebo potřebujete s něčím poradit. Náš tým je Vám k dispozici.

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy