Pergoly s dlouhou životností za bezkonkurenčních 20 385 korun

Měli byste rádi na své zahradě příjemné místo pro odpočinek a relaxaci? Chcete zároveň zastřešit svoji terasu a ochránit ji tak před sluncem i deštěm?

Zvažujte ale, jestli taková investice příliš nezatíží Váš rodinný rozpočet? Pak právě pro Vás máme skvělé řešení.
Naše společnost Alcentrum s.r.o. Vám nabízí nejlevnější hliníkové pergoly na českém trhu, které pořídíte již od 20 385 Kč.

Naše firma Alcentrum s.r.o. je původem rodinná firma, která působí v České republice již od roku 2008. Celou dobu naší existence se zabýváme konstrukcemi z hliníkových profilů všeho druhu. Tyto hliníkové konstrukce mají opravdu široké využití, ať už jako pergoly, zahradní altány, zimní zahrady, garážová stání nebo zastřešení bazénů a vířivek. Velká variabilita hliníkových profilů nám umožňuje splnit téměř jakékoliv Vaše přání a navrhnout Vám pergolu na míru.

Proč si zvolit právě pergoly z hliníku?

Hliníkové profily, ze kterých se konstrukce sestavují, jsou vyráběny z kvalitních hliníkových slitin. Tento materiál poskytuje spoustu výhod.
Hliníkové pergoly mají velmi dlouhou životnost a minimálními nároky na údržbu. Zároveň jsou barevně stálé, odolné vůči povětrnostním podmínkám a nehořlavé. V neposlední řadě jistě oceníte bezkonkurenčně nízké pořizovací náklady.

Různé řady hliníkových pergol

Naše společnost Alcentrum s.r.o. Vám nabízí hned tři řady hliníkových pergol.
Pro nejnáročnější zákazníky je připravena řada DELUXE, která uspokojí snad všechna Vaše přání. Druhým modelem je hliníková pergola PROFI, která Vám nabídne skvělý poměr ceny a kvality. Pokud však chcete ušetřit peníze a zároveň mít kvalitní hliníkovou pergolu, je pro Vás tím pravým modelem hliníková pergola ECO.

Hliníkové pergoly české výroby již od 20 385 korun

Levné hliníkové pergoly ECO si můžete pořídit již od 20 385 Kč. Jedná se o bezkonkurenční cenu na českém trhu. Tento typ hliníkových pergol nabízíme ve 30 rozměrech a ve standardní bílé barvě RAL 9016 anebo v odstínu antracit hladký. Střešní krytinu hliníkové pergoly ECO si můžete vybrat bud ve formě mléčného nebo čirého polykarbonátu solar control.

Hliníkové pergoly ECO dodáme do 10 dnů. U této řady neposkytujeme montáž, avšak sestavení této pergoly není složité a bez problému ji zvládnou 2 osoby. Montáží svépomocí navíc ušetříte další peníze.

V případě, že byste chtěli poradit s výběrem, objednávkou nebo máte jakékoliv jiné otázky, kontaktujte nás na telefonním čísle 739 292 921 nebo 732 607 221. Pro kontakt můžete také využít kontaktní formulář.

Přesvědčte se sami, že levné hliníkové pergoly od společnosti Alcentrum s.r.o. jsou navzdory své nízké ceně velmi kvalitní.

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy