Hliníkové přístřešky s velmi nízkou pořizovací cenou

Hliníkové přístřešky s velmi nízkou pořizovací cenou

Máte dům se zahradou a přemýšlíte, jak zastřešit Vaši terasu, parkovací stání nebo třeba bazén? Hledáte jednoduché elegantní řešení, které Vás nebude stát spoustu peněz?

Právě pro Vás jsou ideální hliníkové přístřešky s velmi nízkou pořizovací cenou od společnosti Alcetrum s.r.o.

Česká, původem rodinná firma Alcentrum s.r.o., která byla založena již v roce 2008, se zabývá realizací hliníkových konstrukcí všeho druhu. Za dobu své existence jsme nasbírali mnoho zkušeností v oblasti konstrukcí z hliníkových profilů, a tak dokážeme vyhovět téměř jakémukoliv Vašemu přání. A proč právě hliníkové konstrukce?
Odpověď je jednoduchá. Konstrukce z hliníkových profilů mají hned několik výhod. Jejich velké předností jsou: dlouhá životnost, velmi malé nároky na údržbu, odolnost vůči povětrnostním podmínkám, nehořlavost a v neposlední řadě také nízká pořizovací cena.

 

Nejlevnější provedení – hliníková pergola ECO

Pokud chcete opravdu ušetřit peníze, ideální variantou je pro Vás hliníková pergola ECO, kterou nabízíme již od 20 385 Kč a je tak v současnosti nejlevnější pergolou na českém trhu. Smontování pergoly ECO je opravdu jednoduché, a proto ji v pohodě zvládnou 2 osoby. Vlastní montáží tak můžete ušetřit ještě více.

Vybírat můžete ze 30 rozměrů. Všechny rozměry máme skladem a garantujeme dodání do 3 dnů. Hliníkovou pergolu ECO si můžete zvolit v bílé barvě RAL 9016 nebo v antracitovém odstínu. Střešní krytinu u těchto typů pergol nabízíme buď z mléčného nebo čirého polykarbonátu control.

Věřte, že i hliníkové přístřešky s nízkou pořizovací cenou Vám udělají velikou službu. Můžete si díky nim vytvořit příjemný kout pro relaxaci a odpočinek a zároveň tak ochráníte sebe i svoji terasu před deštěm nebo sluníčkem. Díky svému nadčasovému vzhledu se skvěle hodí jak k moderním novostavbám, tak i ke starším rodinným domům.

Pomoc s výběrem vhodné hliníkové pergoly

Pokud se rozhodnete pro hliníkový přístřešek od společnosti Alcentrum s.r.o., neváhejte a navštivte naše stránky alcentrum.cz, kde najdete katalog hliníkových pergol a garážových stání.
Máte-li jakékoliv otázky nebo potřebujete poradit s výběrem, kontaktujte nás na telefonním čísle 732 607 221 nebo využijte kontaktní formulář na našich stránkách.

Vsaďte na českou kvalitu, dobře odvedenou profesionální práci a individuální přístup společnosti Alcentrum.s.r.o. Těšíme se na spolupráci.

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy