Hliníková pergola za neodolatelnou cenu

Hliníková pergola za neodolatelnou cenu

Chcete si pořídit pergolu a řešíte její pořizovací cenu? Nejprve je potřeba si uvědomit, jakou velikost by vaše pergola měla mít.

Dále asi jakou by měla mít životnost a kolik času a dalších investic ji chcete věnovat. Dle toho si totiž nejspíše zvolíte i materiál, ze kterého bude vaše pergola postavena.
Přemýšlíte, jaké materiály máme na mysli? Není to pouze o dřevěných pergolách, ale i o jiných materiálech, třeba o hliníkových profilech nebo zděných pergolách třeba v s kombinací obou materiálů.

 

Jak se rozhodnout pro vhodný materiál na pergolu za výhodnou cenu

Pokud se rozhodnete pro dřevo, tak je potřeba vybrat takové, o které se dokážete starat nebo má vámi požadovanou životnost. Můžete vybírat z klasických dřevin, které znáte nebo můžete zvolit z exotických dřevin. Každopádně je to materiál, o který se budete muset po nějaké době vždy starat speciálními nátěry laky nebo oleji.

Zděné pergoly vyžadují delší časový horizont pro realizaci a i zde je potřeba zhodnotit, jaký materiál se bude k vaší stavbě hodit. Zda bude pergola zděná nebo bude doplněna kamenem. Tento materiál nepotřebuje zvláštní úpravy průběhu životnosti, ale nesnáze může přinést, pokud budete chtít sladit barvu s vaší fasádou, tak se to nemusí vždy 100% podařit.

Hliníkové profily jsou moderní materiál, který může mít spousty barevných provedení, a tak se hodí k moderním stavbám i ke starším zástavbám. Záleží pouze na vás, jakou si vyberete.
Dále je zde velká možnost výběru dalších doplňků, které vám tento materiál umožňuje. Pokud se rozhodnete například pergolu opatřit stěnou na zimu a udělat z ní zimní zahradu, tak to bude mnohem snazší než u ostatních materiálů. Hliníkové profily a jejich barvy nepodléhají opotřebení a povětrnostním vlivům a na jejich úpravu vám stačí případně jen voda s hadrem. Vzhledem k těmto parametrům vychází po celou dobu životnosti cokoliv z hliníkových profilů cenově nejvýhodněji. Pořizovací cena pergoly může být již 20 385 korun.

Kde pořídit levnou hliníkovou pergolu

Stačí poptat jakoukoliv firmu zpracovávající hliníkové profily. Rodinná firma ALcentrum, s.r.o. zpracovává hliníkové profily již řadu let a má s nimi spoustu zkušeností co se celkového zpracování týká. Ze 3 modelových řad si vybere kdokoliv dle libosti. Zkoukněte naše modelové řady ECO, PROFI a DELUXE.
Vyberte si podle toho co očekáváte a kolik chcete do pergoly investovat. V našich výrobcích nenaleznete pouze pergoly, ale také altány, garážová stání, ploty, přístřešky nad dveře, zimní zahrady a to vše z hliníkových profilů.

Neváhejte, nechte se inspirovat u ALcentrum s.r.o. a vaše myšlenky proměňte ve skutečnost. Objednejte si hliníkovou pergolu prostřednictvím našich stránek alcentrum.cz nebo nás kontaktujte.

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy