Pergola jako společný dárek od Ježíška

Pergola jako společný dárek od Ježíška

Chcete svou rodinu překvapit praktickým dárkem a udělat jim k tomu velkou radost? Pokud vlastní dům a mají okolo něho nevyužitý prostor, kde by si chtěli posedět s přáteli, rodinou tak je vhodnou volbou zahradní hlinková pergola.

Nemusí to zůstat jen u hliníkové pergoly, váš dárek může být mnohem širší! Z hliníkových profilů můžete mít stání pro vašeho čtyřkolového mazlíčka, zahradní altán pro rodinu, stejně tak jako pergolu můžete mít rodinnou zimní zahradu a využívat ji po celý rok a vašemu domu můžete dopřát i nový přístřešek nad dveře. Zapomenout nesmíte ani na zahradu, kterou můžete ohraničit nadčasovým hliníkovým plotem.
To vše pro vás zhotoví ALcentrum, s.r.o., které se již dlouhá léta zabývá výrobou těchto výrobků za hliníkových profilů a díky svým zkušenostem vám vždy kvalifikovaně poradí nejvhodnější volbu a převede vaši představu ve skutečnost.

 

Proč pergolu a jiné výrobky z hliníku?

  • Hliníkový materiál oproti ostatním udržuje neustále svou kvalitu, barevnost a nepotřebuje velké ošetřování.
  • Hliník je moderní a dokonale doplňuje veškeré druhy staveb, jelikož se barevnou úpravou dá přizpůsobit přímo k vašemu domu.
  • Je jedno, jestli máte moderní dům nebo stavbu v jiném stylu. Hliníkové pergoly, stání z hliníkových profilů, plot z hliníkových profilů, přístřešky nad dveře prostě zapadnou ke každé stavbě.

Jaké pergoly vám uděláme?

Na základě dlouhodobých zkušeností víme, že každý zákazník vyžaduje něco jiného, a to už od přístupu, tak i kvalitně, proto máme v našich výrobcích 3 řady kvality, kde si vybere opravdu každý.

  • Řada ECO - je pro klienty, kteří si chtějí dopřát kvalitní výrobek, ale řeší i jeho cenu. Proto je tato řada typově laděna jen v základní bílé barvě a typových rozměrech. Její montáž většinou zvládnou dle přiloženého postupu 2 lidé.
  • Řada PROFI - je již pro náročnější zákazníky, kteří si vyberou z našeho katalogu a jak rozměry i nabízené barevné varianty a doplňky jim budou vyhovovat. U této řady provádí montáž již naši pracovníci.
  • Řada DELUXE - je pro klienty, kteří chtějí něco originálního a z naší široké nabídky si nevyberou, zde vždy využíváme individuální přístup a řešíme s klienty jejich představy od začátku až do konce.

Dejte dárek od Ježíška v podobě doplňku k domu od Alcentrum, s.r.o. a jistě nezvolíte špatně! Napište nám nebo zavolejte, společně domluvíme podrobnosti dárkového poukazu.

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy