Přístřešky v provedení ECO si může dovolit každý pro svou nízkou cenu

Přístřešky v provedení ECO si může dovolit každý pro svou nízkou cenu

Máte v plánu ke svému domu nebo na terasu k bytu pořídit si pergolu, bojíte se ale velké finanční investice?

Naše firma vám nabídne ekonomicky výhodnou nabídku, a to hliníkové zastřešení v provedení ECO.

Levné hliníkové pergoly splní veškeré požadavky na zastřešení terasy, jde o základní provedení ve standardních rozměrech, které nelze nijak upravit. Avšak zahradní pergola může být vaše již za 20 385 korun.

Tak nízkou cenu můžeme nabídnout proto, že tyto pergoly držíme skladem a montáž si provádí zákazník sám. Jde o jednoduchou práci, kterou zvládne zručný zákazník spolu s jedním pomocníkem. K pergole obdržíte videonávod, nebo se na něj můžete podívat na našich stránkách ještě před samotnou objednávkou.

 

Jak probíhá dodání hliníkové pergoly ECO?

Vámi objednané zboží vám můžeme doručit do 3 pracovních dnů od obdržení objednávky na dobírku nebo si ho můžete vyzvednout sami v našem centrálním skladu po předchozí domluvě.

Hliníková pergola ECO

Jde o rychlé a levné zastřešení terasy, které postačí nenáročným zákazníkům. Toto provedení můžete využít taktéž jako zastřešené parkovací stání.

V naší nabídce najdete 20 standardních rozměrů, a to v délce od 3 do 7 metrů, dvojí barevné provedení (antracit nebo sněhově bílá). Střešní krytina je čirý nebo mléčný polykarbonát.

Výhody hliníkové pergoly ECO

Hliníkové profily mají výborné vlastnosti, které ocení celá rodina, a to:

  • nízká pořizovací cena
  • nevyžaduje téměř žádnou údržbu
  • dlouhá životnost a stálost
  • odolnost
  • nehořlavost

A samozřejmě spoustu dalších výhod. Už jen to, že jde o bezúdržbové zastřešení vám poskytne více času pro rodinu a ušetří peněženku.

Hliníkové pergoly na míru

Nevybrali jste si z nabídky ECO a potřebujete netradiční rozměr nebo jiné barevné provedení? Na tuhle situaci naše firma ALcentrum samozřejmě také myslí, a proto můžete vybírat z dalších 2 provedení – těmi jsou provedení PROFI a DELUXE.
Pokud chcete s výběrem raději poradit nebo se zeptat na rozdíly, pak nás postačí kontaktovat.

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy