Nejlevnější hliníkové pergoly na trhu od Alcentrum

Nejlevnější hliníkové pergoly na trhu od Alcentrum

Stále sháníte kvalitní, ale přesto levnou hliníkovou pergolu, která nezruinuje váš rodinný rozpočet? Neradi byste stále řešili její údržbu, ale na druhou stranu toužíte, aby vám vydržela věčnost? Hledat už nemusíte.

Společnost ALcentrum, s.r.o. vyrábí a dodává hliníkové konstrukce pro různá využití. Jedná se o hliníkové pergoly, hliníkové zimní zahrady, hliníková garážová stání, zahradní altány či hliníkové ploty. Kvalitní pergola nemusí být nejdražší. Naše hliníková pergola ECO patří k nejlevnějším na trhu.

Hliníková pergola ECO

V nabídce hliníkových pergol ECO naleznete 30 různých rozměrů. Všechny tyto rozměry držíme skladem, takže vám můžeme pergolu dodat do 3 dnů od objednávky. Varianty ECO dodáváme ve formě stavebnice, takže ji zvládnete postavit podle návodu svépomocí. Po celé České Republice dodáváme hliníkové pergoly zdarma. Po svých zákaznících nepožadujeme žádné zálohy. Platbu provedete buď při dobírce nebo na místě naší provozovny.

Výhody hliníkové pergoly ECO

Největší výhodou hliníkových pergol ECO je jejich nízká cena. Proto patří k nejlevnějším hliníkovým pergolám na trhu. Nabízíme ji již od 20 385 Kč.

    • Postavíte sami

Nemusíte si doplácet žádnou montáž, přivezeme vám pergolu ECO ve formě stavebnice, takže si ji postavíte na své zahradě, kdykoliv budete mít čas. Postačí vám k tomu 2 osoby. Je to velmi jednoduché, vše je předem předvrtané.

    • Široká škála barev a rozměrů

Vybrat si můžete ze dvou základních odstínů, sněhově bílá a antracit hladký ve 30 různých rozměrech. Pokud by se ale přece jen stalo, že by vám něco nevyhovovalo, můžete se poohlídnout po hliníkových pergolách PROFI nebo DELUXE. U těchto variant vám můžeme upravit jak rozměry tak barevné odstíny.

    • Bez údržby

Hliník je stálý matriál. Na naše hliníkové pergoly používáme kvalitní slitiny, díky kterým je dlouhá životnost zaručena a konstrukce je bezúdržbová.

    • Ochrana terasy

Ochráníte nejen sebe před deštěm či kroupami, ale také vaše terasa bude dokonale chráněna. Ať už ji máte postavenou z jakéhokoliv materiálu, tak povětrnostní vlivy nemají žádnou šanci.

Chcete nejlevnější pergolu na trhu?

Váš dům získá na eleganci a zahrada se stane vaší chloubou. Stačí si pouze objednat hliníkovou pergolu ECO, která je nejlevnější na českém trhu. Kontaktujte nás pomocí kontaktního formuláře.

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy