Levná hliníková pergola ECO od Alcentrum

Levná hliníková pergola ECO od Alcentrum

Vytvořte si své místo, kde se budete cítit dobře a můžete se schovat před prudkými letními paprsky. Zastřešte si svou terasu hliníkovou pergolou za super cenu.

Vaše zahrada získá ihned na eleganci a dostane šmrnc.
Naše firma ALcentrum vyrábí kvalitní hliníkové konstrukce, které jsou odolné, praktické a universální. Nemusíte se bát, že se k vašemu domu hodit nebude. Můžete sladit barvu pergoly s barvou plastových oken nebo dveří.

Mezi nejoblíbenější hliníkovou pergolu patří produktová řada ECO, která je nejlevnější variantou. Vybrat si můžete z 30 standartních rozměrů, v barvách bílá nebo antracit hladký. Pokud byste si přáli pergolu v jiném odstínu, můžete se poohlédnout po variantách PROFI nebo DELUXE.

Cena hliníkové pergoly ECO se pohybuje již od 20 385 Kč. Na českém trhu se jedná o nejlevnější hliníkovou pergolu. Od objednání jsme schopni dodat pergolu do 3 dnů, protože variantu ECO držíme skladem.

Variantu ECO vám dodáme ve formě stavebnice a vy si ji sami smontujete na své zahradě. Postačí vám k tomu 2 osoby. Na hliníkovou pergolu ECO neposkytujeme profesionální montáž. Ušetříte tak své finanční prostředky, které můžete využít například na nový nábytek pod pergolu.

Pergolu ECO dodáváme se střešní krytinou, jejichž barvu si můžete sami vybrat. Na výběr máte z mléčné nebo čiré varianty.

Nemusíte si nechat zastřešit pouze terasu, ale také nechat udělat garážové parkovací stání ECO. Vaše auto bude chráněné před vlivy počasí, můžou to být například kroupy, které dokáží udělat na vaší karoserii pěkné dolíky. Bude také chráněno před slunečními paprsky, ty mohou způsobit blednutí laku na vašem autě.

Výhody levné hliníkové pergoly

  • Odpadne vám starost o nátěr nebo ošetření, naše hliníkové pergoly jsou bezúdržbové.
  • Jejich životnost je dlouhá, protože hliníkové slitiny jsou odolné proti povětrnostním podmínkám.
  • Terasu budete mít pod ochranou, nemusíte se bát o dřevo, ze kterého je sestavena.

Rádi byste si pořídili nejlevnější hliníkovou pergolu na trhu?

Vyhovují vám rozměry i odstíny, které nabízíme u naší hliníkové pergoly ECO? Proto neváhejte a kontaktujte nás, přes náš kontaktní formulář.

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy