Zastřešení z hliníku za skvělou cenu

Zastřešení z hliníku za skvělou cenu

Toužíte už léta po nové pergole, pod kterou budete trávit příjemný čas se svou rodinou? Ale obáváte se, že na to nebudete mít našetřeno dostatek peněz?


Přicházíme se skvělým tipem přesně pro vás. Hliníková pergola s nejnižší cenou na trhu.

Vaše zahrada získá na eleganci a dostane pomyslnou třešinku na dortu v podobě nového zastřešení. Nebudete se muset schovávat před každým letním deštíkem. Můžete si vychutnávat ranní kávu v klidu a v pohodě pod svou novou pergolou.

Naše společnost Alcentrum s.r.o. má pro své klienty v nabídce hned tři typy hliníkového zastřešení. Varianty pergol ECO, PROFI a DELUXE. U varianty ECO můžete očekávat nejnižší cenu. Hliníkové pergoly PROFI nabízí vyvážený poměr mezi kvalitou a cenou produktu. A u variant DELUXE najdete jen ty nejkvalitnější hliníkové profily dodávané společně s bezpečnostním sklem.

Skvělá cena za skvělou pergolu

Hlavní předností hliníkové pergoly ECO je její nízká cena. Stala se proto velmi vyhledávanou pergolou u našich klientů.

Standardně máme pro své zákazníky připraveno 30 různých rozměrů pergoly ECO, které můžou být u svých majitelů do 3 pracovních dnů od objednávky. Vybírat můžete ze dvou odstínů, a to bílá barva RAL 9016 nebo antracit hladký. Pokud by se vám ani jedna z barev nezamlouvala, můžete si vybrat z dalších produktových řad hliníkových pergol.

U hliníkového zastřešení ECO nedodáváme pergolu společně s montáží, nýbrž ve formě stavebnice, kdy si ji sami smontuje kupující. Ale nemusíte mít žádné obavy. Sestavení hliníkové pergoly ECO je jednoduché a zvládnou to hravě dvě osoby.

Hliníkovou konstrukci ECO dodáváme společně se střešní krytinou z polykarbonátu, jehož tloušťka je 16 mm a na výběr máte ze 2 variant – barva mléčná nebo čirá.

Hliníkovou konstrukci ECO můžete použít buď jako hliníkovou pergolu nebo jako zastřešené parkovací stání pro váš automobil. Přístřešek se montuje do obvodového zdiva domu, takže se dá využít těmito dvěma způsoby. Velkou výhodou hliníkové konstrukce je její dlouhá živostnost, téměř žádná údržba a universální, přitom elegantní vzhled.

Jak si objednat hliníkovou pergolu ECO?

Teď už pouze stačí kontaktovat naší společnost ALcentrum, s.r.o. buď na našich webových stránkách formou kontaktního formuláře, telefonicky nebo e-mailem. Budeme se těšit na spolupráci.

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy