Levná varianta pro hliníkové zastřešení

Levná varianta pro hliníkové zastřešení

Mít zahradní posezení, které je kryté, abyste ho mohli využívat za každého počasí, je snem snad každého, kdo má terasu.

Mnohdy nás ale vybudování samotné terasy stojí dost peněz, a tak se po možnostech zastřešení ani nezajímáme. Nemějte ale předsudky, zastřešení nemusí být závratně drahé.

Naše firma Alcentrum s.r.o. vyrábí hliníkové zastřešení včetně zastřešení teras. V nabídce máme 3 varianty, kdy ve variantě ECO myslíme i na velmi nízkou cenu. Hliníkové zastřešení může být vaše již od 20 385 korun. Sami uznejte, že tato pořizovací cena je velmi nízká.

Ne každý má možnost vybrat si zahradní pergolu dle svých představ, a tak se alespoň spokojí se základním provedením, které i tak vypadá skvěle.

Přednosti hliníkové pergoly ECO

Nejdražší neznamená zákonitě i to nejlepší, a to platí i u naši hliníkové pergoly ECO. Ta nabízí výhody, které určitě uvítáte. Jsou jimi například:

  • nízká pořizovací cena (od 20 385 korun)
  • 2 barevná provedení (sněhově bílá, antracit)
  • nehořlavost
  • velmi dlouhá životnost
  • Odolnost a stálost barev
  • není třeba pravidelná údržba
  • rychlé dodání

Výhod je samozřejmě spousta, jak sami vidíte. Nesmíme zapomenout i na velmi jednoduchou montáž, kterou u této varianty neposkytujeme, tudíž ale ušetříte další peníze.

V případě, že si ale nevyberete standardní rozměr nebo vám nevyhovuje základní barevné provedení, máte možnost si vybrat z dalších provedení PROFI nebo DELUXE. V provedení DELUXE si můžete vybrat rozměr, barvu ze širokého vzorníku barev i bezpečnostní sklo na zastřešení. Těmto možnostem ale odpovídá i vyšší pořizovací cena.

Hliníkové zastřešení ECO

V této kategorii ECO si můžete vybrat dokonce i místo zahradní pergoly hliníkové parkovací stání. Záleží na vás, co oceníte více. V případě, že se rozhodnete pro parkovací stání, máte možnost prostor i tak využívat pro posezení s přáteli.

Pro montáž hliníkového přístřešku ECO není třeba žádné stavební povolení. Jediné, co je potřeba připravit, jsou betonové patky pro ukotvení sloupů. Po samotné objednávce od nás dostanete pro zhotovení patek jednoduché instrukce a nákres, jak je potřeba patky zhotovit. A poslední věc, se kterou je potřeba počítat je připojení do elektrické sítě.

Objednávka hliníkové pergoly ECO

Pro objednání není nic jednoduššího než nás kontaktovat na telefonním čísle 732 607 221 nebo prostřednictvím kontaktního formuláře.

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy