Certifikovaná hliníková pergola s nízkou cenou

Certifikovaná hliníková pergola s nízkou cenou

Ještě stále není pozdě pořídit si hliníkové zastřešení pergoly, kterou využijete zejména při grilovacích párty s rodinou a přáteli.

Ochrání vás před nepříznivým počasím i před prudkými slunečními paprsky. Vaše terasa vám bude vděčná. Máte-li ji postavenou z nějakého choulostivého exotického dřeva, hliníková konstrukce ji perfektně ochrání, navíc se o ni nemusíte nijak starat. Výhod nabízí opravdu mnoho.

Na výběr máte z 3 variant provedení:

Společnost ALcentrum,s.r.o. nabízí hliníkové pergoly hned ve třech variantách. Každá z nich má jiné rozměry a barevné provedení. Spolehnout se můžete na certifikaci hliníkových přístřešků.

    • Produktová řada ECO

Tato hliníková pergola je vhodná především pro klienty, kteří si nemusí vybírat z barevné palety a spokojí se s bílou hliníkovou pergolou nebo netouží po speciální střešní krytině. Jedná se o nejlevnější variantu v klasickém provedení, je proto velmi oblíbenou pergolou. Hliníková pergola ECO je dodávaná v barvě bílá nebo antracit a v 15 různých provedeních.

    • Produktová řada PROFI

Hliníkové pergoly PROFI si můžete vybírat v barvě fasády nebo plastových oken, aby vám ladili se vzhledem celého objektu. Barvu si můžete vybrat z barevné palety RAL a hned z 20 různých rozměrů.

    • Produktová řada DELUXE

Jedná se o naše nejluxusnější provedení. Ocení ji především klient, který si potrpí na kvalitní materiál, jako jsou speciálně zesílené profily nebo bezpečnostní sklo. Vybírat můžete taktéž z barevných palet RAL a velikostí nabízíme 20 nebo vám vyrobíme pergolu na míru.

Jakou hliníkovou pergolu si vyberete?

Zaujali vás naše hliníkové pergoly s nízkou cenou? Rádi vám pomůžeme s projektem i samotnou realizací hliníkové konstrukce. Na vaše otázky vám ochotně odpovíme, stačí nás jen kontaktovat.

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy