Hliníkové zastřešení pro každého

Rozhodli jste si na léto pořídit zastřešení vaší terasy, ale stále přemýšlíte, jaký materiál použít? Zda dřevo, kov nebo hliník?

Pokud se rozhodnete pro hliník, věřte, že vyberete tu nejlepší variantu.
Společnost Alcentrum vyrábí hliníkové konstrukce již od roku 2008, při výrobě jsou použity nejkvalitnější hliníkové slitiny a ošetřeny povrchovou úpravou.

Hliníkové zastřešení vaší terasy vám umožní schovat se před nepříznivým počasím. Budete moci v suchu a v bezpečí trávit svůj čas s přáteli a rodinou. Navíc vaše terasa bude dokonale ochráněna před prudkým sluníčkem i vytrvalým deštěm.

Výhody hliníkové pergoly

  • Bezúdržbová pergola

Hliníková pergola se oproti dřevěné pergole nemusí ničím natírat. Nepustí se do ní žádní škůdci ani koroze. Pokud se vám bude zdát pergola nějak zašpiněná, stačí vzít vodu s trochou saponátu a hned máte uklizeno.

  • Dlouhá životnost

Vaše hliníková pergola vám vydrží několik generací, protože hliníkové slitiny nepodléhají povětrnostním podmínkám.

  • Moderní vzhled

Hliníková pergola se bude hodit na každou zahradu. Na výběr máte z velké škály barev i rozměrů, takže se bude hodit ke každému klasickému domu i nadčasové stavbě.

Typy hliníkových pergol

  • ECO

Záleží vám na kvalitně odvedené práci, a hlavně nízké ceně? Pak je pro vás ideální právě hliníková pergola ECO. U této varianty si můžete vybrat z barev sněhově bílá, antracit. Nabízíme ji v 15 různých rozměrech.

  • PROFI

Zlatou střední cestou v hliníkových pergolách je zajisté varianta PROFI. Můžete vybírat hned z 20 různých rozměrů a pokud se vám nebudou zamlouvat barvy sněhově bílá nebo antracit, je pro vás připraven vzorník barev, ze kterého si vyberete podle vašeho přání.

  • DELUXE

Tato produktová řada se vyznačuje nejkvalitnějším materiálem a nejluxusnějším provedením. Pergoly DELUXE jsou vybaveny bezpečnostním sklem a zesílenými profily.

Hliníkové pergoly podle vašeho přání

Stačí si vybrat, jaká pergola vám bude nejvíce vyhovovat a my ji pro vás zhotovíme. Pokud si přejete zjistit více, můžete nás kontaktovat, rádi vám se vším poradíme.

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy