Hliníkový přístřešek ve srovnání s dřevěným

V posledních letech věnujeme více péče a pozornosti našim zahradám. Do velké oblíbenosti se dostávají pergoly a altány.

Trávíme na nich spoustu volného času. Jsou místem pro relaxaci, pro setkávání s přáteli u ohně nebo grilování. Stále ale nemáte jasno, jakou pergolu si vybrat, zda zvolit hliník nebo dřevo? Rádi vám pomůžeme s výběrem.

Proč si pořídit hliníkovou pergolu a ne tu dřevěnou?

Váháte z jakého materiálu si postavit svou pergolu? Hliníku se v žádném případě dnes již nemusíte bát. Je to velmi oblíbený materiál a máme pro něj spoustu využití. Nemusíte uvažovat pouze o hliníkovém přístřešku, velmi oblíbené jsou i hliníkové zimní zahrady, přístřešky pro auto, přístřešky nad dveře nebo nad bazén.

Hlavní důvody proč si vybrat právě hliníkovou pergolu

    • Snadná údržba

Hliníkové pergoly jsou bezúdržbové. Nemusíte se starat o žádný nátěr proti korozi nebo červotočům. Pokud budou z nějakého důvodu zašpiněné, stačí vzít vodu se saponátem a lehce je omýt.

    • Dlouhá životnost

Mezi hlavní důvodu, proč si pořídit právě hliníkovou pergolu patří jejich dlouhá životnost. Jsou velmi odolné vůči povětrnostním podmínkám.

    • Moderní desing

Díky modernímu vzhledu se hliníkové pergoly hodí jak ke klasickým domům, tak k modernímu domu.

    • Jednoduchá montáž

Hliníkové pergoly vyrábíme tak, aby na její montáž byly potřeba jen dvě osoby. Můžeme vám ji dovézt a vy si ji sami smontujete, a nebo vám uděláme její odbornou montáž za příplatek.

Už si stačí jen hliníkovou pergolu objednat

Pokud jste se rozhodli a máte zájem mít na své zahradě naši hliníkovou pergolu, neváhejte nás kontaktovat, rádi vám poradíme. Přijedeme k vám domů, vše si naměříme a pergolu zrealizujeme.

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy