Ušetřete za montáž hliníkové pergoly

Hliníková pergola má mnohostranné využití, proto ji volí spoustu lidí nejen jako kryté zahradní posezení, ale i jako zakryté parkovací stání.

Toužíte-li po zastřešené terase a nechcete za ní utrácet desetitisíce, pak se obraťte na společnost Alcentrum. V naší nabídce je i produktová řada ECO, která je nejlevnější na českém trhu. Další peníze ještě ušetříte na montáži, protože si pergolu postavíte sami s pomocí jedno člověka. Tato řada je vám k dispozici ve 2 barevných provedeních a 30 rozměrech.

Montáž hliníkové pergoly ECO

Naše firma Alcentrum se zabývá již několik let výrobou hliníkových přístřešků (i ve formě stavebnice) a mimo jiné nabízí i pergolu z hliníkových profilů z řady ECO, kterou si hravě sestavíte sami. Cena pergoly začíná již od 20 385 korun za kompletní hliníkovou pergolu.

K této produktové řadě nenabízíme profesionální montáž, dodáme vám ji ve formě stavebnice na dobírku včetně instruktážního videa. Budete-li potřebovat k montáži jakoukoliv konzultaci, jsme vám k dispozici na telefonním čísle 732 607 221 nebo 739 292 921.

Před samotnou objednávkou můžete montážní video shlédnout i na našich stránkách, abyste měli představu, jak náročná práce konkrétně pro vás bude. Pokud byste si na montáž netroufli sami, můžete si vybrat jakoukoliv jinou hliníkovou pergolu v provedení PROFI nebo DELUXE. Avšak u těchto řad počítejte s vyšší pořizovací cenou.
Ale nemusíte se bát, montáž pergoly ECO opravdu není nijak složitá. Ve 2 lidech ji zvládne namontovat každý. Hliníková pergola se montuje ke stěně domu a lze ji užívat jako pergolu k zastřešení terasy nebo jako přístřešek pro parkovací stání.

Tím, že si sami sestavíte přístřešek, ušetříte nemalé peníze. A počkejte na ten pocit, až budete mít hotovo – uvidíte, že na sebe budete pyšní.

Další provedení hliníkových pergol včetně možnosti profesionální montáže

Nevybrali jste si z rozměrů či barevného provedení? Pak zamiřte do jiné produktové řady.

  • PROFI – střední třída v poměru mezi cenou a kvalitou, vybrat si můžete z mnoha barevných dekorů
  • DELUXE – nejluxusnější provedení včetně volby barevného provedení, rozměrů na přání a možnosti zasklení z bezpečnostního skla

Chcete-li raději poradit s výběrem hliníkového zastřešení, pak nás kontaktujte. Můžeme se domluvit i na osobní schůzce.

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy