Hliníkovou pergolu si může dovolit každý

Obtěžuje vás slunce, déšť, sníh nebo nepříznivé počasí na vaší terase? Chcete si dopřát pohodlí a komfort na své terase? Nechte si zhotovit kvalitní zastřešení! Skvělým řešením je naše hliníková pergola.

Říkáte si, že pořizovací cena je závratná a zvláště teď po Vánocích na ní nemáte? Opak je pravdou. Alcentrum má ve své nabídce i provedení, které si může dovolit opravdu každý. Nejlevnější pergolu můžete mít již od 20 385 korun.

Využití hliníkových konstrukcí je široké. Hliníkový přístřešek lze využít nejen na zastřešení terasy, další možností je i zastřešené garážové stání. Díky tomu ušetříte spoustu času s odklízením sněhu v zimě a v létě ochráníte své auto před přímým slunečním zářením. Hliníkovou konstrukci také můžete využít, pokud potřebujete zastřešit vchod do vašeho domu. V případě nepřízně počasí nebudete muset hledat klíče ve stresu, že promoknete, zastřešení vchodu vás ochrání.

Jaké jsou hlavní výhody hliníkové pergoly ECO?

Nejlevnější na českém trhu

Naše hliníkové pergoly ECO získáte za nejlevnější cenu na českém trhu a to již od 20 385 Kč.

Doba dodání

Všechny rozměry hliníkové pergoly ECO dodáváme do 3 dnů. Všechny rozměry máme skladem.

Montáž hliníkové pergoly

Produktová řada ECO neobsahuje montáž naším technikem, ale pergolu dodáváme ve formě stavebnice, kterou hravě zvládnete smontovat s druhou osobou. I díky montáži svépomocí je hliníková pergola ECO levnější. Díly pergoly jsou předvrtané a obsahují pryžové těsnění.

Minimální údržba a dlouhá životnost

Hliníkové pergoly jsou vyrobeny z hliníkových slitin a ošetřeny povrchovým nátěrem, díky kterým nemusíte pergolu zásadně udržovat, a také odolávají povětrnostním vlivům. Dostačující je omytí vodou nebo vodou se saponátem.

Technické parametry hliníkové pergoly:

  • Sloupy mají tvar kvádru s podstavou o rozměru 110 x 110 mm a výšce 2,5 m
  • Barevné provedení pergoly dodáváme ve dvou základních barvách, a to v bílé a antracit hladký.
  • Na přání zákazníka lze dodat i bezpečnostní skleněnou výplň
  • Střešní krytina pergoly je vyrobena z komůrkového polykarbonátu s UV ochranou
  • Tloušťka střešní krytiny je 16 mm
  • Nosnost pergoly je 75 kg/m2
  • Dodáváme ji v čirém, mléčném i barevném provedení

Chcete si pořídit nejlevnější hliníkovou pergolu?

S výběrem hliníkové pergoly vám rádi poradíme. Chcete-li zjistit více informací, neváhejte nás kontaktovat. Společně probereme vaše požadavky a doporučíme to nejlepší právě pro vás.

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy