Hliníkové zastřešení na zahradu nemusí stát svět

Vytvořte ze své terasy klidné místo vhodné pro relaxaci a odpočinek. Pořiďte si levné hliníkové zastřešení. Vaše zahrada získá nový prvek, díky kterému bude mnohem elegantnější a šmrncovní.

Společnost ALcentrum vyrábí hliníkové konstrukce, které jsou velmi odolné, praktické a universální. Navíc v nabídce naleznete různě finančně nákladné hliníkové pergoly, ze kterých si jistě vyberete.

Hliníkové zastřešení v podobě pergoly nemusíte využít pouze jako ochranu vaší terasy, ale také jako zastřešené stání pro váš automobil. Zajistíte si tak ochranu před nepříznivým počasím a prodloužíte jeho životnost. Také si ušetříte spoustu času s odklízením sněhu z kapoty.

ECO - levná hliníková pergola

Největším kladem produktové řady hliníkových pergol ECO je nepochybně její nízká cena. Tuto hliníkovou pergolu nebo garážové stání si u nás pořídíte již od 16 987 Kč bez DPH! Jsme přesvědčení, že lepší cenu za hliníkovou pergolu stejných parametru na českém trhu neseženete.

Skladem běžně držíme 30 standardizovaných rozměrů ve dvou barevných provedeních (v bílé barvě RAL 9016 a v odstínu antracit hladký). Hliníkové pergoly ECO zastřešujeme mléčným nebo čirým polykarbonátem solar control.

Vaši zakázku dodáme do 3 dnů od zaslání objednávky. K hliníkové pergole ECO nedodáváme montáž, nicméně ji hravě zvládnete ve dvou.

Chcete jinou barvu nebo rozměr než nabízí hliníkové pergoly ECO?

V případě, že jsou vaše požadavky trochu jiné, než je standardní nabídka hliníkových pergol ECO, pak nezoufejte. Vybrat si můžete z naší nabídky dvou dalších produktových řad PROFI a DELUXE. Obě tyto řady nabízí variabilitu jak rozměrů, tak barevného provedení a uspokojí i ty nejnáročnější klienty.

Pořiďte si nejlevnější hliníkovou pergolu na trhu.

Vyhovují vám rozměry i barevné provedení hliníkové pergoly ECO? Objednejte si ji prostřednictvím našeho eshopu, nebo nás kontaktujte, rádi zodpovíme vaše otázky a poradíme s výběrem té správné pergoly.

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy