Hliníkové pergoly, které si může dovolit každý

Jaro je v plném proudu a vy pokukujete po možnosti zastřešení vaší terasy. Mít možnost se schovat před nástrahy jara v podobě jarních deštíků chce snad každý z nás. Proč ale opouštět hned zahradu či terasu?

Díky zastřešené terase si budete moci v klidu dopít svůj šálek čaje i v případě, že začne pršet.

Zahradní pergoly mají své využití celoročně, nejvíce však na jaře, v létě i na podzim. V zimě může zahradní pergola sloužit jako přístřešek pro uskladnění zahradního nábytku nebo jako ochrana choulostivé terasy.

Z čeho si nechat zhotovit zahradní pergolu?

V posledních letech se ustupuje od přírodního materiálu, a to dřeva. Jeden z hlavních důvodů je to, že dřevo vyžaduje pravidelnou údržbu, aby si zachovalo svůj vzhled. Do popředí se dostaly hliníkové profily.

Hliníkové pergoly a jejich výhody

Hliníkové pergoly se můžou chlubit několika vlastnostmi, které z nich dělají jedničku na trhu. Jsou jimi například:

  • velmi dlouhá životnost
  • bezúdržbovost
  • nízká pořizovací cena
  • skvělá odolnost a stálost
  • moderní a nadčasový vzhled hodící se ke každému typu domu
  • možnost výběru barvy
  • rychlá a snadná montáž

Pergoly z hliníkových profilů vyrábí a montuje naše společnost ALcentrum. Za dosavadní působení na trhu máme stovky spokojených zákazníků, kteří si hliníkové přístřešky nemohou vynachválit. Vyrábíme nejen hliníkové pergoly, ale i hliníkové zimní zahrady, zahradní altány samonosné, garážové stání a další.

Je pro vás ale překážkou v pořízení hliníkové pergoly pořizovací cena? Vyrábíme pro vás ve 30 standardních rozměrech hliníkové pergoly, u kterých může být pořizovací cena pouhých 20385 korun. Tak na nic nečekejte a kontaktujte nás.

No uznejte sami, že pořizovací cena zahradní pergoly 20 385 korun je přímo bezkonkurenční. Hliníkovou pergolu od společnosti Alcentrum si může dovolit každý.

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy